ارکیده متعلق به بزرگترین خانواده گیاهان تک لپه ای ارکیده است که در سراسر  جهان رشد می کند.  این قدیمی ترین گلی است که در دوره اواخر دوره کرتاسه  ظاهر شده است.  گونه های گل های تزئینی در مناطق استوایی رشد می کنند و  انواع مختلفی دارند.  برای رشد روی طاقچه، در گلخانه ها برای برش، اشکال  ترکیبی از سایه ها و اندازه های باشکوه کشت می شود.

یکی از معروف ترین مواد تولید شده از گل ارکیده پودر وانیل است.  وانیل  به عنوان طعم دهنده به محصولات آشپزی اضافه می شود و با کمک این ماده  ترکیبات عطری غنی ایجاد می شود.

روغن ارکیده از جوانه های یک نوع خاص با محتوای بالای مواد فعال -  دمپایی خانم - تولید می شود.  کاربران اینترنت اسانس ارکیده آبی را به  عنوان بهترین روغن تشخیص داده اند که با بررسی های متعدد تأیید شده است.   روش تولید روغن، استخراج کسر چربی دوست یا انفلوراژ (استخراج با استفاده از  چربی های جامد حیوانی) است.  روغن پیه گاو استخراج شده از Enfleurage از  بالاترین کیفیت در نظر گرفته می شود و با بررسی ها و نظرات تحسین برانگیز  در اینترنت مشخص می شود.

اسپیناس شیمی
مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی
شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...