اسانس بهار نارنج

Spring orange essence

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

اسانس بهارنارنج :بهارنارنج  یکی از گیاهان خوراکی می باشد، که افراد مختلف آن را به صورت سبزی خوراکی،  اسانس و روغن مصرف می کنند و دارای خواص متعدد درمانی می باشد، ما نیز در  این مقاله به توضیحاتی در بهارنارنج این اسانس و وضعیت بازار خرید و فروش  اسانس بهارنارنج می پردازیم.اسانس بهارنارنج محصول کشور آلمان - فرانسه با مجوز از غذا و دارو میباشد.

اسانس بهار نارنج  زرد رنگ دارای یک رایحه موندگار و بسیار ویژه است که تعداد بسیار زیادی از افراد آن را می پسندند. از این اسانس دارای کاربرد بسیار گسترده ای بوده است که از جمله کاربرد های آن میتوان به برای معطر کردن خوراکی‌های گوناگون اشاره کرد. اسانس بهارنارنج روغنهای فرار از گیاه بهارنارنج می باشد که می تواند در موارد دارویی و خوراکی بهارنارنج استفاده قرار گیرد.

جالب توجه است که در حال حاضر اسانس بهارنارنج به روش تقطیر با بخار آب به وجود می آید، همچنین به صورت عمده تولید  کنندگان، برگ ها و شاخه های این گیاه را برای روغن گیری و تهیه کردن این اسانس به کار میبرند. درخت نارنج (Citrus Aurantium L) از خانواده rutaceae است که در بسیاری از  مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری رشد می کند. جالبه بدانید که درخت بهار نارنج دارای ارتفاع ۸ متر بوده و دارای گل هایی  سفید و معطر می باشد. بیشتر اوقات میوه های این درخت مشابه پرتقال شیرین بسیار  کوچکتر بوده است.

ویژگی اسانس بهارنارنج

 • شکل ظاهری این ماده به صورت یک مایع بوده است.
 • این ترکیب دارای رنگ، زرد کم رنگ میباشد. دقت کنید در مقابل نور و گرما به رنگ قرمز در می آید.
 • دارای عطر بهار نارنج بوده است.
 • توجه فرمایید، به طور معمول این اسانس در تماس با تغییرات دما به حالت جامد در می آید.
 • اسانس بهار نارنج به آسانی در آب حل نشده و لی در هنگام با الکل مخلوط گردد تبدیل به یک ترکیب خالص و شفاف می شود.

توجه نمایید که اسانس بهار نرنج تشکیل شده از ترکیبات شیمیایی همچون: لینالول (تقریبا ۳۴٪)، لینالیل استات (۶-۱۷٪)، لیمونن (به صورت حدودی  ۱۵٪)، پینن  (دارای ویژگی ضد عفونی کنندگی و ضد التهابی)، نرولیدول (عطر)، ژرانیول (الکل)،  نرول (الکل معطر) گل ها، متیل آنترانیلات، ایندول و سیترال میباشد.

کاربرد اسانس اسانس بهارنارنج

 • به علت وجود یک رایحه عالی و داشتن طراوت مرکباتی میتوان گفت این اسانس استفاده بسیاری در صنایع آرایشی و بهداشتی برای ساخت انواع عطر، اسپری، ادکلن و دئودورانت میباشد.
 • اسانس بهارنارنج تشکیل شده از آنتی اکسیدان های بسیار قوی بوده و دارای خاصیت درمانی فوق العاده ای برای تسکین انواع دردهای فیزیکی عمومی میباشد.
 • این اسانس بر طف کننده طیف گسترده ای از مشکلات پوست و مو بوده است.
 • در بسیاری از مواد غذایی همچون آدامس، آبنبات و انواع نوشیدنی‌هایی همچون موهیتو و دوغ به کار می رود.
 • این اسانس باعث تقویت شدن سیستم تنفسی شما شده و ایمنی و همینطور سیستم دفاعی شما را به شدت تقویت می کند.
 • به صورت عمده این ماده در از بین بردن اسپاسم های بدن  نقش بسیاری دارد.
 • از جمله کاربرد های مهم اسانس بهارنارنج در آرام کردن ذهن و اعصاب شما بوده است . و در نتیجه کمک به آشفتگی ذهنی همراه با بی خوابی و تپش قلب میکند.

نکات ایمنی اسانس بهارنارنج

 • هنگامی که بهارنارنج زمانی به وسیله ی افراد حساس به هر یک از اجزای آن به کار برود، می تواند منجر به بروز انواع واکنش های حساسیت زا بشود.
 • همچنین به هیچ عنوان مصرف آن در کودکان زیر ۶ سال توصیه نمیگردد.

اسپیناس شیمی
مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی،
اسید فسفریک خوراکی، بی کربنات آمونیوم و اسانس گل یاس
شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

خرید اسانس بهار نارنج

با خرید اسانس بهار نارنج از فواید ارزشمند دارویی این ماده بهره می‌برید. چه بسا اینکه امروزه در صنایع مختلف نیز از اسانس بهار نارنج استفاده می‌کنند. اکنون که تصمیم به خرید اسانس بهار نارنج دارید، بدون شک آشنایی با فواید ارزشمند این نوع اسانس و نوع کاربرد آن الزامی است. همچنین باید به بررسی قیمت اسانس بهار نارنج بپردازید.

اسانس بهار نارنج یک ترکیب بسیار پرکاربرد با فواید ارزشمند است. این ترکیب از گل‌های درخت نارنج تحت تاثیر روش تقطیر بخار آب استخراج می‌شود. اسانس بهار نارنج دز رنگ زرد کمرنگ و با رایحه‌ای مطبوع است. این اسانس آنتی اکسیدان‌های بسیار قوی و فراوانی دارد که خواص درمانی آنها قابل توجه هستند. وجود این آنتی اکسیدان‌های قوی باعث شده تا دردهای فیزیکی را به شدت تسکین دهد و همچنین برای مشکلات پوست و مو نیز کاربرد فراوانی دارد. اسانس بهار نارنج از گل گیاه نارنج استخراج می‌شود، چه بسا اینکه روغن نارنج را از پوست میوه رسیده آن تولید می‌کنند.

چنانچه این اسانس در معرض نور مستقیم قرار بگیرد، رنگ آن متمایل به قرمز می شود؛ اما بوی آن مشابه بوی گل بهار نارنج و به طعم شیرین و تلخ است. تحت تاثیر تغییرات دمایی این اسانس نیز به صورت جامد یا مایع خواهد بود. اسانس بهار نارنج به سختی در آب حل می‌شود. چنانچه این اسانس را با الکل ترکیب کنید ماده‌ای شفاف و خالص به وجود می‌آید.

اسانس بهار نارنج فواید دارویی بسیار ارزشمندی دارد و این اسانس برای تقویت سیستم تنفسی بسیار ارزشمند است. همچنین سیستم قلبی و گردش خون را تسریع و بهبود می‌بخشد. از مهم‌ترین فواید ارزشمند استفاده از اسانس بهار نارنج می‌توان به بهبود عملکرد سیستم قلبی و گردش خون اشاره داشت.

قیمت اسانس بهار نارنج

خرید اسانس بهار نارنج از مراکز قابل اعتمادی چون اسپیناس شیمی شرط خرید اقتصادی است. به طور کلی اسانس بهار نارنج صد درصد خالص تاثیرگذاری بیشتری دارد. چنانچه این اسانس ناخالص باشد، تاثیرگذاری آن کمتر و حتی ممکن است به دلیل وجود برخی از ناخالصی‌ها کیفیت و طول عمر آن نیز کاهش پیدا کند. اکنون پس از اینکه تمامی مزایای استفاده از این اسانس را بررسی نمودید، بهتر است در رابطه با قیمت اسانس بهار نارنج اطلاعات مفیدی به دست آورید. این اسانس در اسپیناس شیمی با کمترین قیمت بازار توزیع می‌شود. بدون شک افرادی که جهت خرید اسانس به این مجموعه مراجعه می‌کنند، تجربه خرید اقتصادی پیش رو دارند. هدف آشنایی با فاکتورهای تاثیرگذار روی قیمت اسانس بهار نارنج است.

کاربرد اسانس بهار نارنج از فاکتورهای مهمی است که باعث ارزش گذاری آن می‌شود. از این اسانس برای تولید عطر، محصولات مراقبت از پوست، محصولات مراقبت از مو، برای ماساژ، برای تولید حشره کش و در قالب اسانس برای بسیاری از بیماری‌ها استفاده می‌کنند. از این رو اهمیت و ارزش این ماده بسیار زیاد است، برای حفظ کیفیت نیز باید آن را دور از تابش نور قرار دهید.

خالص یا ناخالص بودن اسانس بهار نارنج پارامتر دیگری است که صد درصد روی قیمت آن تاثیر می‌گذارد. کمتر شرکتی اسانس‌های تولیدی خود را به صورت صد درصد خالص روانه بازار می‌کند. از این رو مشتریان نیز در انتخاب برند اسانس همچنین شرکت‌های توزیع کننده دغدغه دارند. با خرید اسانس بهار نارنج از مجموعه اسپیناس شیمی به خالص‌ترین اسانس بازار دسترسی پیدا می‌کنید.

ترکیبات شیمیایی اسانس بهار نارنج را نیز مورد توجه قرار دهید. این ترکیبات شیمیایی شامل پینن، لیمونن، لینالول، نرولیدول، ایندول و ستیرال و... است. تمامی این ترکیبات بر اساس درصدی که استفاده می‌شود و سطح کیفیت، ارزش اسانس را تعیین می‌کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...