اسانس تافی، ترکیبی معطر است که بویی دلپذیر دارد. این محصول در حالت  فیزیکی مایع ارائه می‌شود و رایحه قوی دارد؛ به طوری که برای هر بار مصرف،  تنها استفاده از چند قطره از این محصول کافی است. از اسانس تافی در تهیه  کیک و شیرینی و دسرهای مختلف مثل ژله و همچنین تهیه شکلات استفاده می‌شود.  از این اسانس برای معطر کردن چای هم می‌توان استفاده کرد. همچنین برای معطر  کردن ماسک‌های مو و کرم‌ها هم می‌توان از این محصول استفاده کرد.

اسانس تافی، از جمله ترکیبات بسیار خوشبو بوده است که با خود بویی دلپذیر به همراه دارد. این اسانس دارای رایحه قوی میباشد؛ به صورتی که برای هر بار مصرف شما عزیزان، فقط استفاده از چند قطره از اسانس تافی کفایت می کند. از اسانس تافی در تهیه کردن انواع گوناگونی از کیک و شیرینی و بسیاری از دسرهای مختلف مانند ژله و همینطور در تهیه کردن شکلات کاربرد وسیعی دارد. امروزه از این اسانس برای بخشیدن یک عطر ویژه به چای هم می‌توان استفاده بسیاری می شود. همچنین برای معطر  کردن ماسک‌های مو و کرم‌ها هم می‌توان از این محصول استفاده کرد.

در حالت کلی تافی به یک مدل از شیرینی گفته می شود که تشکیل شده از ملاس شکر به همراه کره حیوانی و آرد بوده است. لازم است این مخلوط تشکیل شده را تا دمای نزدیک به ۱۴۰ درجه سانتی گراد گرم کنید و یک مدل از آبنبات های ترد و شکننده را تولید کنید که به اسم تافی شناخته می شود.

ویژگی اسانس تافی

 • این اسانس دارای رایحه ای بسیار قوی بوده است.
 • شکل ظاهری این محصول به صورت مایع ارائه می‌شود.
 • توجه نمایید که، این اسانس دارای عطر تافی میباشد.
 • این اسانس خوشبو در ظرف های شیشه ای عرضه میشود.

لازم به گفتن این نکته است که، هر چه مقدار آب موجود در تافی زیاد تر بوده باشد، بافت نرم تر و بهتری داشته و در عوض در صورتیکه تافی ها گرمای زیادتری دیده باشند، بافت آن ها محکم تر و سست تر میباشند.

کاربرد اسانس تافی

 • از این اسانس فوق العاده برای تهیه کردن انواع نوشیدنی‌های دارای شیری استفاده بسیاری می شود.
 • از اسانس تافی در صنایع غذایی برای تولید کردن انواع شکلات و آبنبات به صورت عمده به کار میرود.
 • این اسانس برای معطر کردن انواع کیک و همینطور بستنی نقش بسیاری دارد.
 • در حال حاضر از این ماده خوشبو برای معطر کردن بسیاری از کرم‌های دست ساز خانگی به کار میرود.
 • بیشتر اوقات به جای تهیه کردن و به کار بردن از خود تافی در صنایعی همچون شیرینی پزی، از اسانس آن برای اضافه کردن به محصولات استفاده میگردد.
 • برخی از مواقع این اسانس در بعضی از صنایع آرایشی و بهداشتی از جمله معطر  کردن بسیاری از ماسک‌های مو و کرم‌ها این محصول عالی نقش داشته است.

خرید اسانس تافی

خرید اسانس تافی برای صنعت تولید مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی اهمیت بسیار زیادی دارد. برای اصلاح و بهبود طعم برخی از فرآورده‌های غذایی و آرایشی و بهداشتی قطعاً به کارگیری اسانس‌هایی چون اسانس تافی بسیار مورد توجه است. چه بسا اینکه برای خرید این اسانس نیز باید جدا از مزایا به بررسی قیمت اسانس تافی نیز پرداخت. در مجموعه اسپیناس شیمی این اسانس را می‌توانید به عنوان یک طعم دهنده عالی تهیه کنید. قبل از خرید به بررسی محصول و آشنایی بیشتر با کاربرد آن بپردازید. در واقع این آشنایی بیشتر در راهنمای خرید اهمیت بسیار زیادی دارد.

اسانس تافی یک ترکیب بسیار معطری است که بوی مطبوعی دارد و در حالت فیزیکی به صورت مایع به تولید می‌رسد. از ویژگی‌های این اسانس می‌توان به رایحه بسیار قوی آن اشاره کرد. برای طعم دادن به سبب قوی بودن رایحه آن تنها کافیست تا چند قطره از آن را استفاده نمایید. امروزه برای تهیه دسر، کیک، شیرینی، ژله و شکلات از اسانس تافی استفاده می‌کنند. 

این اسانس یک نوع طعم دهنده است که برای بهبود طعم برخی از فرآورده‌های غذایی می‌توان از آن استفاده نمود. حتی در صنعت آرایشی و بهداشتی نیز از این اسانس استفاده می‌شود. اسانس تافی در صنعت تولیدی شیرینی و شکلات بیشتر مورد توجه است و قطعاً هم شیرینی جات با طعم تافی مطلوب‌تر به نظر می‌رسند. به کارگیری سانس تافی در صنعت تولید شیرینی‌جات یا قنادی‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

قطعاً می‌دانید که برای پخت کیک، شیرینی یا حتی آبنبات نیاز به شکر بسیار زیادی است. استفاده از اسانس تافی یک راه حل موثر و مقرون به صرفه برای جلوگیری از افراط شکر در تولید شیرینی‌جات می‌باشد. جدا از اینکه شکر مورد استفاده در تولید شیرینی جات را کاهش می‌دهید و برای سلامتی انسان مفید است، هزینه‌های خط تولید نیز به شدت کاهش می‌یابد.

قیمت اسانس تافی

برای خرید اسانس تافی توجه به عطر و طعم آن اهمیت بسیار زیادی دارد چه بسا اینکه خالص بودن و مطلوب بودن کیفیت اسانس باعث می‌شود تا رایحه آن مطبوع‌تر باشد. این طعم دهنده که برای اصلاح و بهبود طعم مورد استفاده قرار می‌گیرد، از نظر برخی از مشخصات دارای تنوع است. 

از این رو قیمت اسانس تافی نیز به تمامی مشخصات و سطح کیفیت آن بستگی دارد. شما کاربران عزیزی که قصد خرید اسانس تافی دارید، بدون شک باید به بررسی قیمت آن نیز بپردازید. در اسپیناس شیمی این اسانس با کمترین قیمت بازار به فروش می‌رسد‌ بهتر است در رابطه با عوامل تاثیرگذار روی قیمت اسانس تافی نیز اطلاعات کامل‌تری کسب کنید.

اسانس تافی در گریدهای غذایی و صنعتی برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و بهبود طعم مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر گرید از این اسانس بدون شک مشخصات خاصی دارد که باعث می‌شود قیمت آن تغییر کند. این نکته را نیز مورد توجه قرار دهید که اسانس تولیدی در هر گرید از نظر نوع مواد و ترکیبات شیمیایی نیز می‌تواند متفاوت باشد.

شما مشتریان عزیز قصد خرید چند سی سی یا چند لیتر اسانس تافی دارید. معمولاً برای کاربردهای خانگی اسانس را به صورت سی سی و برای صنایع به صورت لیتری تهیه می‌کنند. درصد خرید مهم‌ترین فاکتور تعیین کننده قیمت اسانس تافی است. حتی برای صنایع تولیدی این اسانس در بسته‌بندی‌های ۱ تا ۵ کیلویی عرضه می‌شود.

هم اکنون اسانس تافی محصول کشور ایران، آلمان و دیگر کشورها در بازار وجود دارد. بدون شک اسانس تولیدی هر کشور و در نتیجه شرکت‌های آن کشور دارای قیمت متفاوتی هستند. دلیل محبوب بودن برند یا محصول تولیدی یک شرکت نیز به سبب خالص بودن اسانس، غلیظ بودن آن، داشتن سطح کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه است.

نکات ایمنی اسانس تافی

 •  تا حال حاضر دولت ها و همچنین سازمان FDA  به صورت وسیعی بر روی فواید مصرف کردن اسانس ها مطالعه ای جدی یا تحقیقی انجام نداده است.
 • به همین علت اثرات این ترکیبات خوشبو هنوز به وسیله ی تحقیقات علمی تایید نگشته است.
 • با این دلیل ها میلیون ها نفر هر روزه از رایحه درمانی استفاده کرده و کاملا باور به درمان کردن انواع بیماری هایی که در حال حاضر رایج هستند، همچون: اضطراب، احتقان و درد مفاصل داشته اند.

اسپیناس شیمی
مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی،
اسانس کارامل، اسید فسفریک خوراکی، روغن نارگیل
شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...