اسانس گل سرخ از خالص کردن عصاره معطر گل سرخ در یک فرایند طولانی و پر هزینه بدست می  آید. این اسانس همه خواص گل سرخ را دارد و قابلیت حل شدن نسبی در آب و روغن  را دارد.این اسانس، خواص فراروانی دارد که به برخی از آنها در اینجا اشاره می کنیم:

اسانس گل سرخ جایگزین مناسب برای گلاب:

این اسانس، افشرده بسیار معطر گل محمدی است که به صورت قطره ای به عنوان گلاب استفاده می شود.

ایجاد تحرک جنسی:

گل سرخ، محرک جنسی خیلی عالی و کاهش بی رغبتی مخصوصا در آقایان می شود.  به این منظور هر روز دو قطره از این اسانس را در یک استکان آب ولرم به  همراه یک تا دو قاشق عسل حل و میل کنید. این کار با انرژی مثبت، شما را در  سطح خوبی قرار می دهد.

گل غلتان کردن اطفال:

سنت مثبتی در برخی اقوام وجود دارد که نوزاد را در گل محمدی، غلت می  دهند. این کار حساسیت بچه را به بوهای اطراف کاهش می دهد و می تواند ریشه  بعضی حساست ها را در وجودش بخشکاند. برای این کار اگر به گلبرگ های رز، گل  محمدی یا سرخ، دسترسی ندارید می توانید به شکل زیر عمل کنید. سه قطره از  این اسانس را در یک استکان آب جوشیده سرد شده حل کنید و با اسپری، بر روی  پارچه ای تمیز که بتوان نوزاد را روی آن خواباند، اسپری کنید و بگذارید خشک  شود. آنگاه این پارچه معطر شده را به مدت سه تا چهار ساعت مخصوصاً در  ساعات خواب نوزاد، روی رختخواب و زیر طفل، پهن کنید. این کار را یکبار که  انجام دهید، هدف، محقق شده است و دوباره تکرار نکنید.

اسپیناس شیمی
مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی
شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...