اسانس کاج از درخت کاج استخراج می شود، همچنین به عنوان اسکاتلندی و کاج  جنگل نیز شناخته شده است. اگر چه روغن اسانس کاج می تواند واکنش های آلرژیک  ایجاد کند، اما برای رفع خستگی روحی، جسمی و جنسی بسیار مفید است، در حالی  که خاصیت پاک کنندگی برروی محیط خانه و اتاق شما نیز دارد. همچنین می توان  آن را در بیماری های مثانه، هپاتیت و پروستات، همچنین برای بهبود گردش خون  و کاهش رماتیسم، نقرس، سیاتیک و آرتریت استفاده کرد، با این حال باید در  نظر داشت با توجه به ماهیت حساس این روغن از آن با احتیاط استفاده کرد.

خواص روغن
روغن اسانس کاج دارای بوی تازه جنگل است، رنگ زرد کم رنگ و ویسکوزیته آبی است.

منبع روغن اسانس کاج
این درخت همیشه سبز می تواند تا 40 متر (130 پا) رشد کند و دارای تاج صاف  است و دارای پوست های قهوه ای مایل به قرمز و عمیق شکسته و برگ های سبز  سوزنی دارد که در جفت ها، گل های زرد نارنجی و مخروط های قهوه ای اشاره می  کنند. این گیاه به طور گسترده ای برای چوب، قیر، زمین، سورگوم و روغن ضروری  کشت می شود و توسط بومیان آمریکایی برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن  استفاده می شود. تشک های ساخته شده با سوزن برای دفع شپش و کک و مصری های  باستانی از دانه کاج در آشپزی استفاده می کردند.

اسپیناس شیمی
مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی
شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...