الکل اتوکسیله مول 9

nonylphenol ethoxylate 9

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

الکل اتوکسیله مول9یک پاک کننده ومرطوب کننده بسیارعالی میباشد.

االکل اتوکسیله مول 9 را از هسته نخل یا اسیدهای  چرب روغن نارگیل و متیل استرها همراه با هیدروژناسیون به وجود می آید. همچنین امکان دارد که، به وسیله ی فرآیند زیگلر به حالت مصنوعی تولید میگردد. یک روش آزمایشگاهی کلاسیک تشکیل شده از کاهش اتیل لورات به وسیله ی Bouveault-Blanc میباشد. الکل اتوکسیله مول 9 و  الکل اتوکسیله مول 7  قدرت پاک کنندگی روی سطوح سخت خوبی داشته است و به این دلیل در  فرمولاسیون شوینده های قلیایی پایه آبی هم بسیار استفاده میشود.

جالب توجه است که الکل اتوکسیله 9 مول در بسیاری از صنایع بهداشتی در موادی همچون: انواع شوینده های مدرن، بیشتر سورفکتانت ها عوامل فعالی میباشد که پاک کننده انواع گوناگونی از روغن، کثیفی و لکه  های جوهر و رنگ را از روی الیاف پارچه پاک می نماید. همانطور که میدانید این ماده دارای قدرت امولسیون کنندگی و همینطور قدرت حل کنندگی بسیار عالی داشته است.

قابل توجه است که این ترکیب شیمیایی شامل ویژگیهایی از جمله: توانایی مرطوب کنندگی انواع مختلفی از منسوجات میباشد، که این ماده شامل یک پارامتر بسیار مهم برای ارزیابی کردن عملکرد سورفکتانت ها بوده است. جالب است بدانید این ماده دارای مرطوب کنندگی بسیار خوب بوده است. به طور معمول این ماده در درجه حرارت اتاق یک مایعات ویسکوزی بوده است وشکل ظاهری LAE 9 به صورت یک جامد واکسی شکل سفید رنگ میباشد.

کاربرد الکل اتوکسیله مول 9

کاربردهای این ماده شامل موارد زیر میباشد:

  • این ماده مهم در صنعت پارچه کاربرد بسیار گسترده دارد.
  • این ترکیب شیمیایی در صنعت کاغذ بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.
  • این ترکیب در انواع گوناگونی از رنگ و رزین کاربرد داشته است.
  • در انواع فرمولاسیون امولسیون های آبکاری فلزات لوریل الکل های اتوکسیله در ترکیبات شیمیایی صنعتی همچون مواد کمکی نساجی و  همینطور انواع متفاوتی از تمیزکننده های خانگی و صنعتی دارای نقش مهمی میباشند.
  • الکل اتوکسیله مول 9 به دلیل کم شدن کشش سطحی در بسیاری از فرمولاسیون های پاک کننده و شوینده ها استفاده ویژه ای دارد.
  • همانطور که گفتیم این ماده در بسیاری از فرمولاسیون امولسیون های آبکاری فلزات نقش بسیاری داشته است.
  •  اتیل هگزانول اتوکسیله در حالت کلی در انواع فرمولاسیون گل حفاری استفاده میگردد. این  سورفکتانت با کف کم، خاصیت های ضد کفی روی کف های پروتئینی داشته است.
  • در صنایع کشاورزی کاربرد مهمی دارد.

نکته ایمنی الکل اتوکسیله مول 9

لازم به دقت است که این ماده شیمیایی در صورت تماس پیداکردن با پوست و چشم میتواند باعث تحریک شدن پوست و چشم شما بشود و همچنین توجه فرمایید که از بلعیدن این ماده شیمیایی و خطرناک خودداری فرمایید. همینطور لازم به گفتن است که این  ترکیب شیمیایی برای آبزیان بسیار خطرناک بوده است.

 لازم است همیشه در هنگام استفاده کردن از این ماده حنما از وسایل آزمایشگاهی همچون:  ماسک، دستکش و همینطور عینک آزمایشگاهی و روپوش آزمایشگاهی استفاده بفرمایید. این ماده را در یک مکان خشک وخنک نگهداری کنید و لازم است مکانی که در آن از آن ماده استفاده میکنید، مجهز به تهویه باشد.

اسپیناس شیمی

مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی، لورامید، متیلن کلراید و سویامید

شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...