بتائین به نامهای بتائین انهیدرات یا تری متیل گلیسین (TMG) نیز شناخته  میشود این ماده دارای فرمول C5H11NO2 میباشد.

خرید بتائین

خرید بتائین به دلیل مزایا و کاربردهای که در تولید دارو و همچنین لوازم آرایشی و بهداشتی دارد بسیار مهم است. نام علمی و کامل این ماده کوکوآمیدو پروپیل بتائین میباشد. این ماده از دهه 1950 مورد استفاده تجاری قرار گرفته شده است دارای نقش مهمی در واکنش های متیلاسیون و سم زدایی هموسیستئین  بوده است و  همچنین در اوایل  و در دوران جنگ جهانی دوم به عنوان یک پاک کننده ی بسیار مهم که در آب سرد هم کف میکند کاربرد داشت. شما در حال حاضر می توانید جهت خرید بتایین با کارشناسان ما در اسپیناس شیمی در تماس باشید.

این ماده در طبیعت در میکرواورگانیسم ها، گیاهان و حیوانات وجود دارد و به عنوان یکی از ترکیبات اصلی در بسیاری از مواد غذایی همچون گندم، اسفناج و چغندر قند میباشد.

اسپیناس شیمی بزرگترین تامین کننده مواد اولیه صنایع و مواد اولیه آرایشی بهداشتی است. شما از طریق این شرکت همچنین می توانید انواع مواد شیمیایی دیگر مانند تگزاپونو تگزاپن صدفی را نیز خریداری کنید.

ویژگی های بتایین

از جمله ویژگیهای بتائین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این ماده دارای جرم مولکولی 15/117 گرم بر مول است.
  • شکل ظاهری این ترکیب پودری سفید رنگ میباشد.
  • این ماده دارای طعمی شیرین است .
  • بتائین دارای نقطه ی ذوب 293 درجه سانتی گراد بوده و دراین دما تجزیه میشود.

این ماده دارای مزایای بسیاری برای سلامتی انسان میباشد از جمله این محصول باعث افزایش هیدروکلریدریک اسید در معده و باعث بهترشدن فرآیند هضم و جذب شدن مواد مغذی در غذا میشود همچنین بتایین می تواند از کبد، قلب و کلیه ها محافظت کند و همچنین باعث افزایش عملکرد فیزیکی میشود.

کاربرد های بتائین:

  • این ماده در صنعت آرایشی و بهداشتی کاربرد بسیاری داراد از جمله در کرم به عنوان یک تثبیت کننده استفاده می شود همچنین دارای مرطوب کننده، تسکین دهنده و حالت دهنده بسیارقوی میباشد.
  • کرم هایی که دارای بتائین هستند در معرض نور خورشید باعث کاهش آفتاب سوختگی می شوند نکته قابل توجه اینست که اگراین کرم ها یک ماه قبل مورد استفاده قرار بگیرد این تاثیر را دارد و اگر 20 دقیقه قبل ازدرمعرض نور خورشید کرم را بزنید تاثیری ندارد.
  • درصنعت دارویی کاربرد گسترده ای دارد. مصرف کردن این ماده برای افرادی که دارای سندروم آدنوزیل L-متیونین (SAMe) دارند باعث کاهش علائم افسردگی می شود.
  • این ماده به عنوان یک مکمل ورزشی کاربرد بسیاری دارد.
  • همچنین استفاده بتاین بصورت روزانه همراه با ملاتونین، L-تریپتوفان،  ویتامین B6، اسید فولیک، ویتامین B12 و متیونین، می تواند باعث کاهش علائم  ریفلاکس اسید بشود.

اسپیناس شیمی

مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی

شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

درصد بتائین در شامپو

بتائین ماده‌ای مشابه ویتامین است که در بسیاری از غذاها و غلات یافت می‌شود. تمامی افرادی که کمبود اسید معده دارند، می‌توانند از این ترکیبات استفاده کنند. بتائین یا هیدروکلراید یک ترکیب شیمیایی خنثی است که اتم هیدروژن ندارد درواقع یک عامل کاتیونی بار مثبت‌دار است. برای تولید شامپو از این ماده استفاده می‌شود و قطعاً درصد بتائین در شامپو باید به حد استاندارد باشد. خواص سطحی بسیار عالی دارد و به همین سبب به عنوان یک نوع ماده به منظور کاهش کشش سطح در مواد شوینده استفاده می‌شوند. 

التهاب و سوزش چشم را کاهش می‌دهد و خود نیز باعث سوزش چشم و التهاب نخواهد شد. قدرت ضدعفونی کنندگی بالا نیز از جمله مواردی است که باعث شده در شامپو از آن استفاده کنند. امکان اختلاط با دیگر سورفکتانت‌ها را دارد و به همین منظور در شامپو می‌توان از آن استفاده نمود؛ زیرا کفی بسیار غلیظ و مقاوم به وجود می‌آورد.

همانگونه که مستحضرید، کف برای حفظ رطوبت و نگهدارندگی رطوبت اهمیت دارد، به همین منظور چنین ترکیباتی برای تولید کف به ویژه کفی غلیظ و مقاوم حائز اهمیت هستند. میزان درصد آمید و آمین چنین ترکیباتی پایین است و همچنین برای طیف گسترده‌ای از مواد اسیدی مختلف می‌توان از آن استفاده نمود.

 ضد الکتریسیته ساکن هستند و خاصیت آنتی استاتیک دارند. اگر می‌خواهید موهایی نرم و درخشان داشته باشید، از شامپوهایی استفاده کنید که حاوی بتائین کلراید هستند؛ چرا که خواص نرم کنندگی بسیار بالایی دارد. باید حتماً در دمای ۲۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد آن را نگهداری کنید تا تحت این شرایط به مدت یک سال ماندگاری آن افزایش پیدا کند.

بتائین هیدروکلراید

بتائین هیدروکلراید به عنوان یک نوع مکمل غذایی محسوب می‌شود که حاصل ترکیب بتائین و هیدروکلریک اسید می‌باشد. این ترکیب شیمیایی در بسیاری از غذاها از استفاده می‌شود. یک نوع اسید قوی است که به صورت طبیعی معده آن را تولید می‌کند و در گوارش و در سیستم ایمنی بدن نیز نقش مهمی ایفا می‌کند. چنین ترکیباتی برای مشکلات گوارشی اهمیت بسیار زیادی دارند و معمولاً هم برای تولید مواد دارویی مشکلات گوارشی از آنها استفاده می‌شود.

 بتائین از ماده مغذی کولین مشتق می‌شود و به عملکرد بهتر کبد و سم زدایی آن کمک می‌کند. چنین ترکیباتی برای پردازش چربی اهمیت بسیار زیادی دارند و از این رو در صنعت تولید دارو حائز اهمیت هستند. این مکمل غذایی دارای هیچ دوز استانداردی نیست اما برای برخی از بیماری‌های مختلف مفید است. امروزه برای تغذیه جوجه‌های گوشتی بتائین بی‌آب مشتق چغندر قند را استفاده می‌کنند. البته امروزه بتائین هیدروکلرید مصنوعی نیز در تغذیه حیوانات نقش مهمی دارد.

معمولاً جذب این ترکیبات در بدن حیوانات توسط واکنش اثنا عشر است که یک نوع واکنش آنزیمی می‌باشد. چنین ترکیباتی ممکن است باعث افزایش سطح کلسترول خون شوند. به منظور پیشگیری از بیماری‌های قلبی موثر هستند؛ اما بایستی آنها را در دوزهای کم مصرف استفاده نمایید. شما افرادی که اضافه وزن دارید یا به بیماری دیابت و بیماری‌های قلبی مبتلا هستید، هرگز بدون تجویز پزشک از چنین مواد و ترکیبات شیمیایی استفاده نکنید.

بتائین در مایع ظرفشویی

بتائین یک ماده مغذی کولین می‌باشد که برای درمان نوعی اختلال ژنتیکی نیز از آن استفاده می‌کنند. با توجه به عملکرد این ترکیب شیمیایی امروزه برای تولید محصولات بسیار مختلفی نظیر مواد شوینده از آن استفاده می‌شود. بتائین در مایع ظرفشویی نقش بسیار مهمی دارد و برای تولید انواع مواد شوینده از آن استفاده می‌کنند. قدرت کف کنندگی تمامی مواد را به شدت افزایش می‌دهد و یک نوع فوم شستشوی دست و صورت شناخته می‌شود. 

حتی برای پاک کردن چربی، لکه و روغن از روی سطوح مختلف اهمیت دارد. می‌توان گفت یک نوع مرطوب کننده خاصی است که در فرمولاسیون مایع ظرفشویی و دیگر مواد شوینده یافت می‌شود. چنین ترکیباتی از سه گروه متیل و اسید آمینه گلایسین تشکیل شده‌اند و به همین سبب دو قطبی هستند. در واقع چنین ترکیباتی دارای بار مثبت و بار منفی هستند و به همین منظور آنها را با نام یون دو قطبی نیز می‌شناسند.

پس هدف اصلی استفاده از بتائین در مایع ظرفشویی به منظور افزایش میزان کف چنین محصولات شیمیایی است. همچنین در دمای بسیار پایین نیز به خوبی عمل می‌کند و از این رو می‌توانید مایع ظرفشویی حاوی بتائین را برای دمای پایین نیز استفاده نمایید. به طور کلی یک محصول مهمی است که کیفیت نهایی محصولات شوینده را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. 

قدرت تمیز کنندگی مایع ظرفشویی را چند برابر بیشتر می‌کند به همین منظور تمامی شرکت‌های تولید کننده مایع ظرفشویی و دیگر مواد شوینده از چنین ترکیباتی برای تولید محصولات خود استفاده خواهند نمود. بتائین یک اسید چرب محسوب می‌شود که برخی از قسمت‌های مختلف بدن را تحت تاثیر قرار می‌دهد؛ پس هنگام استفاده از آن حتماً از یک دستکش مناسب به دست کنید.

خرید بتائین

خرید بتائین هم اکنون به روش اینترنتی و حضوری امکان‌پذیر است. شما نیز می‌توانید به صورت اینترنتی یا حضوری از مراکز فروش مختلف اقدام به تهیه بتائین هیدروکلراید کنید. از آنجایی که این محصول در وزن و بسته‌بندی‌های مختلفی عرضه می‌شود، ابتدا به نوع کاربرد و نیاز خود توجه داشته باشید. بر اساس حجم نیاز خود وزن آن را انتخاب می‌کنید که قطعاً روی قیمت بتائین هیدروکلراید نیز تاثیر می‌گذارد. 

نوع بسته‌بندی آن را در نظر بگیرید؛ چرا که سطح کیفیت بسته‌بندی روی کیفیت ماده تاثیر می‌گذارد. معمولاً چنین ترکیباتی دور از تابش نور مستقیم خورشید در یک فضای مرطوب غیره قرار می‌گیرند. برند را به خاطر داشته باشید؛ هم اکنون برندهای بسیار زیادی در بازار به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. ما به دنبال بهترین برند تولید بتائین هستیم که محصولی با کیفیت روانه بازار می‌کند.

ز طرفی  کاربرد را نیز در نظر بگیرید. چرا که در دوز و گریدهای مختلفی از چنین ترکیباتی تولید می‌شوند که تنها در حوزه کاربردی خود می‌توانید گرید و دوز مخصوص آن را انتخاب نمایید. اکنون نوبت به انتخاب یک روش خرید مناسب به یک مجموعه معتبر فروش آنلاین است. البته امروزه بیشتر مراکز فروشگاهی هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری فعالیت دارند و شما از نظر نوع دسترسی و حتی ساعات دسترسی محدودیتی ندارید.

 مجموعه اسپیناس شیمی بهترین مجموعه فروشی است که جهت خرید بتائین می‌توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید. همین حالا از روش خرید آنلاین، این روش مقرون به صرفه سفارش خود را در مجموعه اسپیناس شیمی به ثبت برسانید.

قیمت بتائین

بتائین یک ماده شیمیایی خاص است که بیشتر برای تولید مواد دارویی از آنها استفاده می‌کنند. قیمت بتائین بر اساس نوع کاربرد، برند و سطح کیفیت آن متفاوت است. در واقع برای کاربردهای مختلفی از بتائین هیدروکلرید استفاده می‌کنند. گاهی به عنوان مکمل غذایی و گاهی برای درمان مشکلات گوارشی و غیره کاربرد دارد. به دلیل سطح کیفیت مختلف و حتی نوع بسته‌بندی متفاوت نیز قیمت بتائین در بازار متفاوت می‌باشد. 

پس با این حساب شما به دنبال بهترین شرکت‌های تولید کننده بتائین هستید. وزن و نوع بسته‌بندی بتائین را نیز در نظر بگیرید؛ چرا که این ترکیبات در وزن و بسته‌بندی‌های متفاوتی نیز عرضه می‌شوند که هر یک قیمت‌های مختلفی دارند. مجموعه اسپیناس شیمی تنها مجموعه فروش آنلاینی است که با خیالی آسوده می‌توانید بهترین ترکیبات شیمیایی مورد نظر نظیر بتائین هیدروکلراید را از این مجموعه با قیمت ارزان بخرید. مشخصات مختلف بتائین را نیز در نظر بگیرید.

زیرا همین مشخصات نیز روی قیمت تاثیر بسیار زیادی دارند. به عنوان مثال، بتائین هیدروکلراید تا دمای ۲۲۰ درجه سانتیگراد مقاومت دماییداز خود نشان می‌دهد. جزو ترکیبات شیمیایی محلول در آب است و هرگز باعث تخریب ویتامین و عناصر معدنی در پریمیکس نخواهد شد. 

در تخمک گذاری طیور نقش مهمی دارد و همچنین در بدن آبزیان نیز تاثیرات بسیار مثبتی خواهد داشت. در بدن تمامی موجودات زنده به صورت طبیعی سنتز می‌شود بیشتر هم در بی‌مهرگان می‌توان آن را یافت. در طبیعت و در محصولاتی نظیر گندم، یونجه، چغندر قند و غیره نیز وجود دارد. پس قطعاً بتائین حاصل استخراج هر یک از این موارد دارای قیمت متفاوتی خواهد بود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...