یکی از اعضای مهم خانواده ی بور، بوراکس دکا بوده است که دارای 10 مولکول آب در ساختار خودمی باشد.

بوراکس دکا ترکیبی است دارای فرمول مولکولی (Na۲B۴O۷ • ۱۰H۲O) این ماده را به عنوان سدیم تترابورات دکاهیدرات یا بوراکس شناسایی می شود. این ماده شیمیایی یک ترکیب طبیعی بوده که به صورت وسیعی در مواد شوینده و پاک کننده ها اکاربرد دارد و از مواد اولیه شوینده ها به حساب می آید

 از جمله کاربردهای بوراکس دکا میتوان به استفاده های گسترده ی آن در صنعت اشاره کرد. به اینصورت کهاز  یک شار برای از بین بردن اکسیدهای فلزی نامطلوب استفاده می شود و در موادی که دارای مقاومت در مقابل برابر آتش هستند، هم استفاده بسیاری دارد.

خرید بوراکس دکا

سدیم تترا بورات با نام دیگر بوراکس دکا یک ترکیب طبیعی به شکل پودری است که کاربرد های بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد. این محصول بسیار ارزشمند برای صنایع مختلف از بازار خرید و فروش پر رونقی برخوردار است. با توجه به فراوانی شرکت های پخش کننده، خرید بوراکس دکا با کیفیت مطلوب نیازمند داشتن اطلاعات کافی است.

مهم ترین فاکتور برای داشتن یک خرید مطمئن، انتخاب یک شرکت معتبر و خوشنام است. شرکت اسپیناس شیمی یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه ی عرضه ی محصولات مورد نیاز صنایع می باشد که توجه بسیاری از صاحبان صنایع را به خود جلب کرده است. بنابراین، توصیه می کنیم با ما در بخش فروش شرکت اسپیناس شیمی همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه اقدام به خرید بوراکس دکا با کیفیت عالی و قیمت مناسب نمایید.

بوراکس دکا نوعی نمک قلیایی است که کاربرد های فراوانی از جمله استفاده در شوینده ها، مواد چسبنده، رنگ ها و ... دارد. بوراکس دکا از ترکیب موادی شامل: بوریک اسید، سدیم اکسید، نمک قلیایی سفید، آب و ... تشکیل شده است که به عنوان یک عامل بافری بسیار موثر شناخته می شود.

با توجه به ویژگی های خاص و کاربرد های موثری که دارد، خرید بوراکس دکا به منظور استفاده در طیف گسترده ای از صنایع صورت می گیرد. برای خرید سدیم تترا بورات یا همان بوراکس دکا از اسپیناس شیمی می توانید وارد سایت معتبر این شرکت شوید و اقدام به ثبت سفارش آنلاین محصولات مورد نیاز خود نمایید.

خرید عمده بوراکس دکا

این روز ها نوسانات بازار و افزایش قیمت تمامی محصولات مورد استفاده در صنایع و آزمایشگاه ها موجب شده است که بسیاری از صاحبان صنایع در پی خرید بوراکس دکا به صورت عمده باشند تا برای مدتی هم که شده خود را از دغدغه های افزایش قیمت ها دور نگه دارند.

البته خرید عمده ی بوراکس دکا به منظور واسطه گری و پخش آن نیز صورت می گیرد که یک شغل پر سود برای علاقه مندان خواهد بود. بنابراین در صورتی که شما عزیزان نیز قصد خرید بوراکس دکا را به صورت عمده دارید، می توانید از مشاورین ما در واحد فروش شرکت اسپیناس شیمی مشاوره ی رایگان دریافت نمایید.

خرید عمده از اسپیناس شیمی برای شما مشتریان عزیز تخفیفات بسیار جذابی را نیز به همراه خواهد داشت که در این صورت شما علاوه بر بهره مند شدن از منافع خرید عمده، می توانید از این تخفیفات نیز بهره مند شوید و یک خرید بسیار به صرفه داشته باشید.

قیمت بوراکس دکا

از آنجایی که بوراکس دکا از جمله پر مصرف ترین مواد مورد نیاز صنایع است، از میزان تقاضای بسیار بالایی در بازار برخودار است. قیمت بوراکس دکا نیز به همین دلیل همراه با قیمت دلار افزایش می یابد و از ثبات قیمت در بازار فروش این محصول خبری نیست.

بنابراین در صورتی که قصد خرید بوراکس دکا را دارید و می خواهید اطلاع دقیقی از آخرین قیمت های آن در بازار داشته باشید، می توانید با تیم پشتیبانی اسپیناس شیمی تماس حاصل بفرمایید. همکاران ما در تیم پشتیبانی اسپیناس شیمی به صورت بیست و چهار ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

اسپیناس شیمی همچنین با ارائه ی محصولات بسیار با کیفیت همراه با قیمت بسیار مناسب، همواره اولویت کار خود را جلب رضایت مشتریان عزیز قرار داده است. بنابراین خیال شما عزیزان از بابت کیفیت و قیمت این شرکت راحت باشد.

همچنین با توجه به وجود نگرانی های در خصوص نحوه ی حمل و نقل در زمان خرید بوراکس دکا به صورت آنلاین اسپیناس شیمی کالا های خود را ضمانت ارسال کرده است تا از این جهت نیز خیال شما خریداران عزیز راحت باشد. شما عزیزان می توانید محصولات مورد نیاز خود را با مراجعه به سایت اسپیناس شیمی در بسته بندی دلخواه و در حجم مورد نیازتان به راحتی سفارش داده و اصلا نگران نحوه ی ارسال آن نباشید. همکاران ما در واحد حمل و نقل اسپیناس شیمی به ایمن ترین شکل ممکن محصولات خریداری شده ی شما عزیزان را به دستتان خواهند رسانید.

انواع بوراکس

بوراکس ها برپایه تعداد بلورهای متبلور در ساختار خود به سه گروه تقسیم شده است:

۱) بوراکس بدون آب Na2B4O7

 ۲) بوراکس پنتا هیدرات

۳) بوراکس تترا هیدرات

قابل توجه است که، در اغلب اوقات واژه بوراکس به دکا هیدرات معروف میباشد. این ترکیب شیمیایی به آسانی به بوریک اسید و همه ترکیبات بور تبدیل میشود.

 کاربرد بوراکس دکا

 • امروزه از بوراکس دکا در محصولات گوناگونی همچون: انواع لباس شویی و بسیاری از تمیز کننده خانگی مانند اغلب تقویت کننده ترکیبات لباس شویی و همینطور مایع دستشویی تقویت شده بوراکس استفاده می شود. همچنین  بوراتیم که اسم یک سفید کننده لباس شویی بوده دارای ترکیب بوراکس یا ترکیباتی مثل بورون نبوده است.
 • از این ماده برای ساختن بافرها سدیم بورات در آزمایشگاه های شیمیایی و بیو شیمیایی استفاده می شوند.
  همچنین بافرهای بورات ها به عنوان یک محلول تعادل در واکنش های پیوندی قطع شده با پایه دی متیل پیملی مدیت بکاربرد دارد.
 • در حال حاضر بوراکس نقش بسیاری به اسم منبع بورات برای به کار بردن ویژگی های کمپلکس کنندگی کبالت یا بسیاری از عوامل دیگر برای تشکیل شدن انواع کمپلکس های یونی گوناگون داشته است.
 • امروزه به تنهایی بوراکس دارای یک حالت نزدیکی با بسیاری از کاتیون های سخت کننده آب نبوده است.
 •  قابل توجه است که ترکیبی از بوراکس و آمونیوم کلرید به اسم فلاکس در جوشکاری آهن و فولاد استفاده می شود که باعث می شود که، باعث پایین آمدن نقطه ذوب اکسید آهنی که تولید شده بشود و اجازه خارج شدن به شکل مذاب را می دهد.
 • بوراکس برای جیوه یک جایگزین خوب بوده و به اسم یک روش ترجیحی برای استخراج کردن طلا در تسهیلات معدنی در معدن کاری در اندازه های کوچک به کار میرود. این روش یک روش شناخته شده در فیلیپین است.
 • همچنین به اسم یک نوع افزودنی غذایی با شماره E285 از بوراکس در بعضی از کشورها استفاده بسیر زیادی میشود.
 • جز ترکیبی در لعاب های مینایی و شیشه و سفال و سرامیک میباشد.
 • بوراکس نقش بسیار مهمی به اسم افزودنی در صنایع روکش های سرامیک و لعاب ها داشته و منجر به بهتر شدن مقاومت در مقابل آب و به وجود آمدن بسیاری از پوشش سازگار با محیط زیست شده است.
 • تاخیرانداز آتش است.
 • در حال حاضر به عنوان یک ترکیب ضد قارچ برای عایق کردن فایبرگلاس و سلولز از این ماده ترکیبی استفاده میشود.
 • بوراکس باعث محافظت از محلول ۱۰% برای پشم محافظت در برابر بید میشود.
 • این ترکیب یکی از مواد اصلی برای تولید کردن سدیم پربورات مونوهیدرات که در بسیاری از مواد شوینده به کار میرود و همینطور از این ماده برای اسید بوریک و دیگر بورات ها استفاده میگردد.
 • جز چسبناک کننده در چسب های بر اساس کازئین ، نشاسته و دکسترین
 • دارای مسمومیت زدایی فلوراید

از جمله نکته ایمنی اینست که، دانشمندان میگویند که در هنگامی که در معرض این ترکیب بودید، حتی به وسیله لوازم آرایشی هم میتواند آسیب جدی به اندام ها ی شما بزند و مسمومیت های جدی را در پی دارد.

اسپیناس شیمی

مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی، بتائین، اسید فسفریک خوراکی و اسید بوریک

شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.


دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...