تری پلی فسفات ترکیبی جامد و پلیمری است که آن را  STTP (Sodium TriPolyPhosphate) نیز می گویند.

تری پلی فسفات از جمله ترکیبات معدنی بوده است و کاربرد وسیعی در بسیاری از محصولات خانگی و صنعتی دارد اما می تواند به محیط زیست نیز آسیب بزند.

با به کار بردن از واکنش الکتروگرمایی اسید فسفریک برای اولین تولید شده است که در آن از مقدار گرمای ریادی برای تولیدکردن بخار فسفر استفاده میگردد. با خنثی سازی این اسید با ترکیبات دارای سدیم همچون سدیم هیدروکسید یا سدیم کربنات با نسبت 1:2، در حالتیکه محلول نهایی دارای مخلوطی از مونوسدیم و دی سدیم فسفات با همین نسبت می باشد. در ادامه لازم است که، این مخلوط را خشک کرده و در دمای بالای 300 درجه سانتیگراد نسبت به کلسینه کردن اقدام کرده تا کریستال تشکیل شود و در نهایت منجر به تولید کردن سدیم تری پلی فسفات با خلوص بسیار زیاد می شود.

خرید تری پلی فسفات

سدیم تری پلی فسفات یا پلی گان یک ماده ی معدنی بسیار کاربردی برای صنایع مختلف است که توسط شرکت معتبر اسپیناس شیمی به سر تا سر ایران عرضه می شود. خرید تری پلی فسفات و فروش آن بسیار رواج دارد و از طریقی کاربرد های وسیعی که در صنایع دارد، موجب بالا بودن نیاز بازار به این محصول شده است.

سدیم تری پلی فسفات به شکل نوعی نمک بی رنگ است که در بسیاری از کشور های جهان تولید می شود. شرکت معتبر اسپیناس شیمی با تیم متخصص خود پس از انجام آزمایش ها و تحقیقات کافی بهترین و خالص ترین نمونه های این محصول را از سر تا سر جهان تهیه نموده و در کشور عرضه می کنند.

برای خرید تری پلی فسفات از اسپیناس شیمی می توانید به آسانی و بدون صرف وقت و هزینه های فراوان برای مراجعه ی حضوری، وارد سایت اسپیناس شیمی شده و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

تیم مشاوره ی اسپیناس شیمی به صورت کاملاً رایگان در تمامی مراحل خرید، ثبت سفارش، پرداخت هزینه ها و ... همراه شما عزیزان خواهند بود. برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های ارج شده در پایین صفحه تماس حاصل بفرمایید.

خرید تری پلی فسفات از اسپیناس شیمی می تواند از دو جهت برای شما عزیزان سود آور باشد، هم از لحاظ دریافت محصول با کیفیت و درجه یک و هم از لحاظ دارا بودن قیمت بسیار مناسب. اسپیناس شیمی با عرضه ی مستقیم و بی واسطه ی سدیم تری پلی فسفات در پی جلب رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان است.

خرید عمده تری پلی فسفات

از آنجایی که سدیم تری پلی فسفات یک محصول بسیار کاربردی برای صنایع تولیدات مواد شوینده است، با حجم بسیار وسیعی در این صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این محصول به دلیل دارا بودن خاصیت تمیز کنندگی بسیار بالا یکی از اصلی ترین اجزای تولید مواد شوینده ی خانگی و صنعتی است.

با توجه به همین موضوع بسیاری از صنایع تولیدی کشور در پی خرید تری پلی فسفات به صورت عمده هستند تا بتوانند برای مدتی طولانی تر نیاز صنایع خود را برطرف سازند. از طرفی بسیاری از افرادی که در مشاغل واسطه گری نیز فعالیت دارند، به دنبال خرید عمده ی این محصول هستند تا با پخش آن به سود قابل توجهی دست یابند.

برای خرید تری پلی فسفات به صورت عمده و دریافت مشاوره در این خصوص نیز شرکت معتبر اسپیناس شیمی در خدمت شما عزیزان است. برای آنکه شما عزیزان با خرید عمده ی خود بتوانید سود بیشتری دریافت کنید، اسپیناس شیمی تخفیفات بسیار ویژه ای را برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

قیمت تری پلی فسفات

قیمت سدیم تری پلی فسفات و بسیاری از محصولات شیمیایی مورد نیاز صنایع و آزمایشگاه ها به عواملی همچون: قیمت دلار، برند مورد نظر، وارداتی و تولید داخلی بودن محصول، تعداد واسطه های فروش و همچنین کیفیت مواد اولیه ی محصول است که با این اوصاف این محصولان قیمت ثابتی نخواهند داشت.

برای آنکه در زمان خرید تری پلی فسفات اطلاع دقیقی از قیمت های این محصولات داشته باشید می توانید به سایت اسپیناس شیمی مراجعه نموده و با تیم پشتیبانی ما در واحد فروش تماس حاصل بفرمایید. تیم پشتیبانی اسپیناس شیمی به صورت تمام وقت آماده ی پاسخگویی به سوالات خریداران محترم است.

با خرید از اسپیناس شیمی می توانید با خاطری آسوده در منزل خود نشسته و یک محصول با کیفیت را با قیمتی بسیار مناسب خریداری نمایید و اصلا نگرانی در خصوص به سلامت رسیدن محصولات سفارش داده شده ی خود نداشته باشید.

تیم حمل و نقل اسپیناس شیمی برای آنکه خیال شما عزیزان راحت باشد محصولات خریداری شده ی شما از جمله سدیم تری پلی فسفات را با نهایت دقت بسته بندی، بارگیری و ارسال می نمایند و با ارائه‌ ی ضمانت ارسال کالا نگرانی های شما عزیزان را برطرف خواهند کرد.

مشخصات فیزیکی و شیمیایی

فرمول شیمیایی
Na5P3O10
شکل ظاهری
پودر سفید رنگ
وزن مولکولی
367.86 گرم بر مول
نقطه ذوب
622 درجه سانتی گراد
حلالیت در آب
140 گرم در کیلوگرم در 20 درجه سانتی گراد145 گرم در کیلوگرم در 25 درجه سانتی گراد
160 گرم در کیلوگرم و در 40 درجه سانتی گراد میباشد.
325 گرم در کیلوگرم و در 100 درجه سانتی گراد میباشد
دانسیته
2.52 گرم بر سانتی متر مکعب
pH
9 تا 10 و در دمای 25 درجه سانتی گراد ومحلول 1 % میباشد.
نقطه فلش
غیر آتش گیر
لوزی خطر
لوزی خطر تری سدیم فسفات

کاربردهای سدیم تری پلی فسفات

- بعنوان یک عامل پاک کننده قدرتمند

STPP انواع محصولات پاک کننده گوناگون کاربرد داشته و مواد شوینده مختلف را برای نفوذ عمیق تر به الیاف لباس (و همچنین بقیه سطوح و مواد تمیز شونده) بهبود میبخشد و به تولید کردن کف و حباب بسیار زیاد کمک می کند.

- برای افزودنی غذایی

STPP باعث میشود که حالت تازه ای به گوشت و غذاهای دریایی دهد و در همین شکل باعث کمتر شدن سرعت فاسد شدن در مواد غذایی میگردد. این ماده شیمیایی کمک به حفظ و نگهداری رنگ طبیعی گوشت و ماهی میکند و درنهایت منجر به بهتر شدن بافت آنها می شود. و جزو مواد اولیه غذایی شمرده میشود.

- بعنوان عامل برنزه سازی برای چرم

این ترکیب نقش مهمی به عنوان یک ماده برنزه کننده چرمی داشته است، جالب توجه اینجاست که از این ماده شیمیایی به عنوان استقامت بسیار در برابر آلودگی های روغنی در تولید کردن کاغذ بوده است. درنتیجه، این ماده می تواند به تولید کنندگان کمک کند تا روی یک کالا یک رنگ مناسب قرار دهند و هم رنگ های ناخواسته را پاک می کنند.

  • قابل توجه است که در دوزهای پایین تری پلی فسفات و بی سولفیت سدیم به وسیله ی سازمان غذا و دارو بعنوان یک ترکیب بی خطر و ایمن است. در همین حال نزدیک به 1 درصد از جمعیت عمومی در ایالات  متحده داری حساسیت به سولفیت بوده است.
  • قابل توجه است که، حل شدن STPP در اب میتواند هیدرولیز شدن و همینطور تولید کردن ترکیباتی از جمله پیرو فسفات و اورتو فسفات را در پی داشته باشد. همینطور این ماده میتواند بعد از تجزیه شدن وارد چرخه  جانوری بشود و به وسیله ی میکرو ارگانیسم ها و بسیاری از جلبک ها جذب می شوند. بنابراین STPP  به هیچ وجه یک روش مستقیم و عامل تخریب کننده ی محیط زیست به حساب نمی آید و محصولات به وجود آمده از  هیدرولیز آن همچون اورتو فسفات ها میباشد و منجر به صدمه به محیط زیست میشود و  همین امر باعث تصویب شدن قانون های خاصی برای کاربرد از ان در تولید کردن محصولات  شوینده میشود.

اسپیناس شیمی

مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی، اسانسو  هیدروکسی پروپیل متیل سلولز-HPMC

شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...