تیتان KA100 یا تیتانیوم دی اکساید KA100 یا اکسید تیتانیوم KA100 با فرمول شیمیایی TiO2، ماده‌ای جامد به رنگ سفید و به حالت پودر است.

بیشتر اوقات دی اکسید تیتانیوم از سنگ معدنی ایلمینیت به دو صورت  “آناتاز” و  “روتایل” استخراج میگردد. جالب توجه است که، این ماده غیر قابل اشتعال بوده و دارای پایداری حرارتی مناسب هست و همچنین به هیچ عنوان در آب و اسیدهای آلی حل نمی‌گردد. تیتان KA100 از دسته تیتان های آناتاز میباشد که از قدرت رنگ دهی قابل توجهی برخوردار است.

خرید تیتان KA100

اهمیت کاربرد بسیاری از مواد شیمیایی به عنوان یک ماده اولیه در صنایع تولیدی باعث شده تا شرکت‌های بسیاری در این زمینه فعالیت کنند. اسپیناس شیمی یکی از تولید کنندگان مطرح انواع مواد شیمیایی و معدنی برای صنایع تولیدی مختلف است. تیتان KA100به عنوان یکی از پرکاربردترین دی به شمار می‌رود که این مجموعه با حجم بالای آن را به فروش می‌رساند.

 اکنون برای خرید تیتان KA100می‌توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید. اما دست نگه دارید! آنچه باعث تجربه خرید اقتصادی می‌شود، بررسی مشخصات محصول و مورد نظر قرار دادن راهنمای خرید است. در این راهنما علاوه بر مقایسه قیمت تیتان KA100 در رابطه با صفر تا صد مشخصات محصول نیز اطلاعات کاملی کسب می‌کنید.

تیتان KA100 به عنوان یک نوع رنگ دهنده در محصولات بسیار مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این مواد به منظور مبارزه با تغییرات آب و هوایی و همچنین پیشگیری از سرطان پوست استفاده می‌شود. با توجه به این اهمیت کاربرد در سطح وسیعی از صنایع مختلف امروزه کاربرد دارد. این ماده در دسته‌بندی تیتان‌های آناتاز قرار می‌گیرد که تنها شرکت‌های خاصی آن را تولید می‌کنند.

این مواد از سنگ‌های معدنی چون ایلینیت استخراج می‌شوند. چه بسا اینکه یک ماده غیر قابل اشتعال به شمار می‌رود. پایداری حرارتی این ماده بسیار مناسب بوده و در آب و اسیدهای عالی هرگز حل نمی‌شود.

این ماده در حالت‌های مختلفی عرضه می‌شود که معمولاً در حالت اولیه فرم رنگی بسیار عالی دارد. به همین سبب نیز این ماده باعث پراکندگی نور دی اکسید تیتانیوم می‌شود. در حالت دوم ترکیب شیمیایی در آن وجود دارد که دی اکسید تیتانیوم تولید می‌کند.

اهمیت کاربرد این مواد باعث افزایش سطح تولید آنها می‌شود. چرا که در صنعت پلاستیک سازی، لاستیک سازی، تولید ورق‌های پی‌وی‌سی، داروسازی و... در گریدهای مختلفی قابل استفاده است.

قیمت تیتان KA100

خرید مواد شیمیایی از یک مجموعه قابل اعتماد قطعاً کمی دشوار است چرا که نمی‌توان به هر مجموعه معتبری جهت خرید اعتماد کرد. اسپیناس شیمی به عنوان یکی از شرکت‌های موفق توزیع کننده این ترکیبات شیمیایی است. اکنون برای خرید تیتان KA100 هیچ دغدغه‌ای نخواهید داشت. بلکه در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش شما به صورت اینترنتی ثبت می‌شود. 

همین خرید اینترنتی یک گام مهم و موثری است که با حذف واسطه‌ها و مسافت‌های طولانی این ترکیبات را با قیمت اقتصادی تهیه می‌کنید. در راهنمای خرید به بررسی قیمت تیتان KA100 نیز می‌پردازند. باید بدانید این قیمت تحت تاثیر چه پارامترهایی قرار دارد.

از عوامل مهم تاثیرگذار روی قیمت تیتان KA100 نوع گرید آن است. چرا که در گریدهای دارویی، صنعتی و غیره به تولید می‌رسد. پس به تناسب نوع کاربرد این مواد را در گرید مورد نیاز و با مشخصات خاصی انتخاب می‌کنید. بدون شک تعیین کننده قیمت ماده نوع گرید است.

معمولا تیتان در بسته‌های ۲۵ کیلوگرمی عرضه می‌شود و گاهی ممکن است به تناسب نیاز مشتری در کارخانه تولیدی حجم یا وزن ماده متغیر باشد. از این رو قیمت نیز متفاوت‌تر خواهد بود.

این مواد معدنی را به دو روش از سنگ‌های معدنی استخراج می‌کنند که شامل روش آناتاز و روش روتایل است. پس از این رو تیتان استخراج شده تحت تاثیر هر روش بدون شک قیمت متفاوت‌تری نیز دارد.

مشخصات مختلف ماده را نیز در نظر قرار دهید. نقطه ذوب آن ۱۸۵۴ درجه سانتیگراد است چه بسا اینکه میزان سختی آن بین ۵ تا ۶ می‌باشد.

به کارگیری این مواد در صنعت مواد آرایشی، ساخت سرامیک، ساخت پلاستیک، صنعت چاپ، پارچه، کاغذ سازی، کرم‌های ضد آفتاب، صنعت چسب و غیره اهمیت آن را بالا می‌برد. این اهمیت کاربرد مواد و تقاضای بالای آن در بازار جهانی بدون شک مهمترین پارامتری است که قیمت آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

تولید تیتان K100

تولید این ماده شیمیایی به دو حالت بوده است:

 • توجه فرمایید که در حالت ابتدایی این ماده تشکیل شده از 98 درصد از تمامی تولیدات میباشد بطورکلی دی اکسید تیتانیوم دارای درجه رنگدانه میباشد. از جمله خاصیت های عالی فرم رنگی بوده که باعث پراکندگی  نور دی اکسید تیتانیوم شده و در برنامه هایی که نیاز به تیرگی و روشنایی سفید دارند، کاربرد زیادی دارد. 
 • حالت دوم این ترکیب شیمیایی اینست که در آن باعث تولید شدن دی اکسید تیتانیوم میگردد، امروزه به اسم یک محصول فوق ریز(نانومواد) میباشد.

توجه فرمایید که از جمله ویژگی اصلی تیتان آناتاز KA100 ساخت شرکت کازمو کره بهداشتی بودن این گریدبوده است که در لوازم آرایشی و بهداشتی هم کاربرد فراوانی دارد.

ویژگی تیتان K100

ویژگی های این ماده شامل موارد زیر است:

 • این ماده شیمیایی دارای نقطه ذوب 1854 درجه سانتی گراد میباشد.
 • دی اکسید تیتانیوم دارای شکلظاهری به صورت پودری سفید رنگ بوده است.
 • و همچنین بدون بو و مزه میباشد.
 •  این ماده دارای سختی 6/5-5/5 میباشد.
 • میزان رطوبت این ترکیب حداکثر 4/0 میباشد.

کاربرد های تیتان K100

 • جالب است بدانید که دی اکسید تیتانیوم به مدت یک قرن در طیف گسترده ای از محصولات صنعتی و مصرفی همچون رنگ ، پوشش استفاده بسیاری میشود.
 • این ماده شیمیایی در صنعت چسب نقش مهمی دارد.
 • این ترکیب در کرم های ضد آفتاب بکار میرود به این صورت که دی اکسید تیتانیوم در اندزه های نانو در حالتی که به اسم یک جذب کننده پر کاربرد نور UV کار می کند، در برابر نورمرئی شفاف میباشد.
 • در صنایع  کاغذ سازی و پلاستیک و لاستیک کاربرد بسیاری داشته است .
 • یکی از کاربرد های مهم این ماده در جوهر چاپ و پارچه  پوشش داده شده بوده است.
 • این ترکیب شیمیایی در صنعت ساحت سرامیک ، پوشش کف ، مواد بام ، کاربرد گسترده ای داشته است.
 • این ماده در صنایع مواد آرایشی هم بسیار زیاد مورد استفاده قرار میگیرد.

نکات ایمنی تیتان K100

در حال حاضر سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) ایمنی  رنگدانه دی اکسید تیتانیوم را به اسم یک ماده افزودنی رنگ در مواد غذایی،  انواع گوناگونی از داروها و مواد آرایشی و همینطور به اسم یک ماده شیمیایی در محصولات ضد آفتاب حساب کرد.

قابل توجه است که در حال حاضر FDA راهنمایی های بسیار مفیدی را در مورد به کار بردن ایمن از رنگدانه دی اکسید تیتانیوم به اسم یک ماده رنگی خوراکی را گفته است که میتوانید دی اکسید تیتانیوم را با خیال راحت در مواد آرایشی همچون مواد آرایشی مورد استفاده برای به کار بردن در اطراف  چشم هم استفاده کنید.

اسپیناس شیمی

مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی

شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...