لیترون به صورت پودری و مایع میباشد که در صنعت آرایشی برای تولید کرم ها و لوسیون ها مورد استفاده قرار میگیرد.  

جالب است بدانید که از لیترون به دلیل صدفی کردن، مات نمودن و همینطور یکنواخت نمودن ظاهر نهایی محصول استفاده می شود.  به منظور مصارف محصولات آرایشی به طور عمده از این ماده شیمیایی استفاده بسیاری میشود. به این جالت که از آن به اسم یک فعال مات‌کننده اغلب اوقات در مایع ظرفشویی‌های کدر استفاده ویژه ای داشته است. به این صورت است که به واسطه ی این ماموریت، از دو فاز شدن محصول نهایی در تقابل با اشعه  مستقیم خورشید و به دنبال آن از بین رفتن محصول جلوگیری می‌کند.

این ماده به دو حالت یکی پودی و دیگری مایع به فروش میرسد.

خرید لیترون

اگر می خواهید به اهمیت خرید لیترون پی ببرید، باید برخی از مزایا و خوبی های آن آشنا باشید. لیترون به علت مات نمودن، صدفی کردن و یکنواخت کردن نهایی در ظاهر محصولات استفاده می شود و در بیش تر محصولات آرایشی کاربرد دارد. حتی به عنوان مات کننده در برخی مایع های ظرفشویی که تیره هستند نیز استفاده شده است. پس وقتی که لیترون در موارد ذکر شده استفاده شود، از دو فاز شدن نهایی محصولات در هنگام برخورد کردن با اشعه خورشید و از بین رفتن محصول مورد نظر پیشگیری خواهد شد. لیترون به شکل مایع و پودری قابل تهیه است.

کاربردهای لیترون فراوان است و در صنایع مختلف مانند تهیه رنگ های پودری، انواع لوسیون ها و محافظت کننده های پوستی، انواع صابون ها، انواع شوینده ها، مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، انواع کرم ها و... به کار می رود. با این توضیح کوتاه و مختصر درباره لیترون متوجه اهمیت خرید عمده لیترون و آشنایی با آن می شوید. امروزه لیترون در صنایع مختلفی جز مواد مهم تولیدات محسوب می‌ شود و کارفرمایان این ماده را به صورت خرید عمده لیترون و خرید جزئی آن انجام می دهند.

قیمت لیترون

لیترون یک ماده شیمیایی است و می دانیم که قیمت مواد شیمیایی مانند قیمت لیترون به عوامل خاصی وابسته است که یک مورد از این عوامل تعیین کننده عبارت است از:

برندها و شرکت های تولید کننده

برندی که محصول را تولید می کند حال این محصول هر چیزی ممکن است مانند مواد شیمیایی باشد، در واقع حرف اول و آخر را در تعیین کردن قیمت آن مانند تعیین قیمت لیترون می زند. وقتی شما با یک برند جهانی رو به رو می شوید، نباید انتظار داشته باشید که با قیمت های ارزان و کمی محصولات شان را خریداری کنید، همان طور که انتظار کیفیت بالا را دارید. 

البته کاملا منطقی و عاقلانه به نظر می رسد که هیچ گاه کیفیت را فدای قیمت های پایین کنید و برندی را برای خریدهای خود انتخاب کنید که اصالت کالا را تایید می کنند. نحوه و مکان خرید ماده شیمیایی هم مهم است که می‌ توانید آن را از شهرهای مختلف و مکان های مختلفی خریداری کنید.

 موضوع حائز اهمیت این است که وقتی این ماده را از تهران و یا شرکت اسپیناس شیمی خریداری کنید، قیمت ها مقرون به صرفه تر خواهد بود تا زمانی که آن را با واسطه از مکان های دور دست تهیه می کنید. پس اگر به اسپیناس شیمی دسترسی دارید و برای تان مقدور است، خرید لیترون و دیگر مواد شیمیایی مانند اسید استئاریک، فنوکسی اتانول، کافور، متیل استات، اسید کلراید، صمغ عربی و غیره را از این مکان انجام دهید. 

اسپیناس شیمی در کنار تایید کردن اصالت کالا، خدمات پس از فروش و قیمت های ارزان تر و مقرون به صرفه تر را برای کالاهای عرضه شده خود انجام می دهد. این شرکت مرجع فروش بسیاری از مواد اولیه صنعتی و شیمیایی می باشد که لیترون یکی از آن ها است.

مزایا لیترون

از جمله مزایای بسیار لیترون میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این ماده ی پراستفاده میتواند باعث از بین رفتن ظاهر کدر و یکنواخت شود و در نهایت یک جلوه لوسیونی و ارزنده را به محصول نهایی شما بدهد.
 • این ماده درای سازگاری زیادی با سایر مواد اولیه در فرمولاسیون است که باعث می‌شود که بتوانید این کالا را در طیف وسیعی از محصولات استفاده فرمایید.
 • بیشتر اوقات این ماده همراه با رنگ در محصول استفاده می‌شود، به محصول ظاهری پاستلی رنگ می‌دهد.
 • همچنین این ترکیب باعث می گردد که رنگ زرد کهربایی و یا شفاف نبودن محصول شما را پاک میکند و باعث میشود که به یک شکل کدر و یا کرمی رنگ تبدیل بشود.
 • از جمله مزایای بسیار ویژه ی این ترکیب شیمیایی این بوده که درصد کمی از این ماده استفاده شده در فرمولاسیون و برای شما دارای هزینه بسیار کمی داشته است.
 • همچنین این ماده به سهولت در فرمولاسیون کاربرد دارد.

کاربرد لیترون

 • این ماده ی شیمیایی نقش مهمی در صنعت آرایشی و بهداشتی دارد.و از مواد اولیه آرایش و بهداشتی به حساب می آید.
 • برای ساختن انواع متفاوتی از رنگ های پودری صنعتی و تخصصی کاربرد بسیاری داشته است.
 • به کار رفته در انواع لوسیون ها و بسیاری از ترکیبات محافظت کننده ی پوست بوده است.
 • این ترکیب در بسیاری از مواد اولیه شوینده هاهمچون صابون، شامپو، مایع دستشویی و همچنین مایع ظرفشویی و.... کاربرد دارد.
 • لازم به توجه است که، لیترون کاربرد بسیاری در انواع کرم ها به علت داشتن خاصیت های مرطوب کنندگی و زیبایی دهندگی لیترون ها داشته است.
 • لیترون کاربردبسیارگسترده ای داشته و  به حالت پودری و همینطور مایع در اغلب صنایع آرایشی برای تولید کردن بسیاری  از کرم ها و لوسیون ها کاربرد داشته است.

بسته بندی لیترون ها به این حالت بوده است که در حال حاضر در انواع بشکه های 60 کیلوگرمی ریخته میشود و در نهایت همراه با در به فروش می رسد. لازم به گفتن این نکته میباشد که این ماده یک ترکیب شیمیایی بوده است و لازم است در یک مکان به دور از هرگونه حرارت مانند: آفتاب و گرما نگهداری شود.

 • قابل توجه باشد که در هنگام استفاده از این ماده ی شیمیایی از وسایلی همچون دستکش، ماسک، روپوش و همینطور عینک آزمایشگاهی استفاده بشود. حتما از یک مکان مناسب استفاده نمایید که دارای تهویه مناسب بوده باشد. هر لحظه ای که این ماده شیمیایی با پوست دست تان و یا حتی چشمانتان تماس پیدا کرد نیاز میباشد که ابتدا این ماده را با آب فروان شسته شو دهید و بعد از آن حتما به پزشک مراجعه نمایید.
 • لازم است که، از هرگونه بلعیدا و یا استنشاق کردن این ترکیب شیمیایی کاملا بپرهیزید. در برخی موارد تماس پیدا کردن این ماده با پوست دست سبب بروز موارد آلرژیکهمچون خارش و اگزما، التهاب پوستی، قرمز شدن  احساس سوزش شدید همینطور برخی از افراد پس از استنشاق کردن این ماده دارای احساس تنگی نفس و همینطور مسمومیت بوده اند.

اسپیناس شیمی
مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی،
بنزوفنون 3 ، کافور
شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...