متوکسی پروپانول (که با اسامی همچون پروپیلن گلیکول مونواتیل اتر، 1-متوکسی-2-پروپانول، PM و PGME شناسایی میشوند) یک مایع بی رنگ بوده که دارای قابلیت حلشدن درآب را دارد.

متوکسی پروپانول دارای فرمول شیمیایی C4H10O2 بوده و میتوان گفت که از مشتقات متوکسی الکل و یک گلیکول اتر می باشد. از جمله ویژگی این ترکیب اینست که (PM)متوکسی پروپانول، یک مایع بی رنگ و شفاف، دارای مزه تلخ، شدیداً قابل اشتعال (فلاش پوینت: ۳۳ درجه سانتیگراد) و همچنین دارای خاصیت انحلال پذیری در آب می باشد.

جالب است بدانید که متوکسی پروپانول از واکنش بین ترکیب 1و2-اپوکسی پروپان و  متانول در هنگام مجاور بودن یک کاتالیست تولید می شود. توجه فرمایید برای به تولید این ترکیب  آلی، فرآیند تقطیر در مراحل پایانی واکنش انجام بشود. قابل توجه است که مقدار تولید  جهانی 1-متوکسی-2-پروپانول به صورت تقریبی حدود 100000 تا 500000 تن می  باشد.

خرید متوکسی پروپانول

متوکسی پروپانول یک ماده ی شیمیایی محلول در آب است که بسیار مورد توجه ی صاحبان صنایع قرار گرفته است، چرا که در صنایع بسیار زیادی کاربرد اساسی دارد. هر ساله صاحبان صنایع بسیار زیادی به دنبال خرید متوکسی پروپانول با کیفیت از شرکت های معتبر هستند.

متوکسی پروپانول یک ماده ی بی رنگ با قابلیت اشتعال بسیار بالاست و به دلیل وجود ویژگی های منحصر به فرد و کاربردی که در صنایع دارد، لازم است هنگام خرید این محصول حتما به اصل بودن آن و میزان کیفیت آن توجه نمایید، چرا که در صورت خرید محصول بی کیفیت قطعا وقت و سرمایه ی خود را تلف نمونده اید.

به دلیل وجود رقابت بسیار بالا در بازار خرید و فروش محصولات شیمیایی مختلف مانند متوکسی پروپانول، تنوع کیفیت ها و قیمت ها در بازار بسیار زیاد است. شناسایی یک شرکت معتبر برای خرید متوکسی پروپانول کار آسانی نیست. بهتر است حتما پیش از اقدام به خرید میزان رضایت مشتریان را مورد بررسی قرار دهید.

شرکت اسپیناس شیمی که یک شرکت بسیار معتبر در زمینه ی عرضه ی انواع مختلف محصولات شیمیایی مانند متوکسی پروپانول است. با داشتن میزان رضایت بسیار بالای مشتریان و همچنین با ارائه ی خدمات پس از فروش و ضمانت ارسال، بهترین گزینه برای شما صاحبان صنایع است.

 خرید متوکسی پروپانول با کیفیت بسیار بالا به منظور استفاده در صنایع مختلف را از شرکت معتبر اسپیناس شیمی انجام دهید، چرا که اسپیناس شیمی با فروش مستقیم و بی واسطه ی محصولات خود با دریافت سود بسیار کم همواره سعی بر جلب رضایت هر چه بیشتر شما مشتریان عزیز دارد.

قیمت متوکسی پروپانول

همه ی ما می دانیم که در بازار های امروزی به دلیل رشد تورم و افزایش لحظه ای قیمت ارز، قیمت هیچ محصولی ثابت نیست و همواره در حال افزایش است. قیمت متوکسی پروپانول نیز از این قاعده مستثنی نیست و با توجه به نوسانات بازار هر روزه دستخوش تغییرات است.

بنابراین پیش از اقدام به خرید متوکسی پروپانول لازم است ابتدا لیست قیمت این محصول را از سایت معتبر اسپیناس شیمی دریافت نمایید. لیست قیمت های اسپیناس شیمی به صورت روزانه بروز رسانی می شود تا خیال مشتریان عزیز هنگام ثبت سفارش، از بابت دقیق بودن قیمت ها راحت باشد.

در صورتی که شما عزیزان به دنبال خرید به صرفه تر متوکسی پروپانول هستید، بهتر است که خرید خود را به صورت مستقیم و بی واسطه از سایت معتبر اسپیناس شیمی انجام دهید. اسپیناس شیمی با داشتن ضمانت ارسال کالا خیال شما عزیزان را از بابت سالم رسیدن محصولات خریداری شده راحت کرده است.

خرید عمده متوکسی پروپانول

از آنجایی که متوکسی پروپانول دارای کاربرد های گسترده ای در تولیدات مختلف صنعتی از جمله تولید، رنگ، چسب های مصنوعی، لاک الکل، انواع مختلف تمیز کننده ها، جوهر، لاستیک، رزین و ... دارد، جحم مورد نیاز این ماده نیز در صنایع گوناگون بسیار زیاد است.

با توجه به این موضوع خرید متوکسی پروپانول به صورت عمده از سایت معتبر اسپیناس شیمی می تواند برای شما صاحبان صنایع بسیار سودمند باشد. با توجه به اینکه خرید عمده می تواند برای مدت طولانی شما را از روند رو به افزایش قیمت ها دور سازد، کاملاً به صرفه است.

البته ذکر این نکته نیز بسیار قابل توجه است که شرکت معتبر اسپیناس شیمی برای خریداران عمده ی محصولات خود تخفیفات ویژه ای را در نظر گرفته است تا شما عزیزان بتوانید خرید عمده ی خود را با صرفه ی اقتصادی بیشتری انجام دهید. در صورتی که برای خرید متوکسی پروپانول نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه داشتید، می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

کاربردهای متوکسی پروپانول

 • از جمله کاربرد مهم این ترکیب میتوان به کاربرد زیاد آن برای حلال در صنعت چاپ و رنگ، جوهرها و مرکب های چاپ، در براق کننده و جلا دهنده ها، رزین های مصنوعی، در چسب های لاستیک، فِر و اجاق گاز
 • این ترکیب آلی به عنوان یک پاک کننده رنگ های تجاری و صنعتی کاربرد دارد.
 • این ماده به عنوان یک پاک کننده LCD و صنایع الکترونیک استفاده می شود.
 • بیشت اوقات ازمتوکسی پروپانول به عنوان یک ماده اولیه در تولید متوکسی پروپیل استات (PMA) استفاده می شود.
 • نقش مهمی به عنوان ضد یخ در موتورهای دیزلی دارد.
 • از این ترکیب شیمیایی در  صنایع رنگ و پوشش بکار میرود.
 • در صنایع آرایشی و بهداشتی و همچنین در انواع شوینده ها کاربرد دارد.
 • یکی از کاربرد های مهم این ترکیب اینست که متوکسی پروپانول در تولید پروپیلن گلایکول متیل اتر استات استفاده می شود.
 • بعضی از مواقع از این ترکیب شیمیایی به عنوان یک افزودنی در پاک کننده‌های صنعت خودروسازی، سطوح خانگی کاربرد ویژه ای دارد.
 •  همچنین میتوان گفت از این ماده در تنظیم کردن ویسکوزیته‌ی سامانه‌های اپوکسی و آکریلیک استفاده می‌شود.

جدول مشخصات فیزیکی-شیمیایی متوکسی پروپانول

ردیف
ویژگی ها
مشخصات
آنالیز
۱
درصد خلوص
حداقل ۹۹٫۵
۹۹٫۷۶
۲
شکل ظاهری
مایع شفاف و بی رنگ
مایع شفاف و بی رنگ
۳
رنگ (APHA)
حداکثر ۱۰
۳
۴
دانسیته
۰٫۹۲۵ – ۰٫۹۲۰
۰٫۹۲۲
۵
درصد اسیدیته (بر حسب اسید استیک)
حداکثر ۰٫۰۱
۰٫۰۰۲
۶
درصد رطوبت
حداکثر ۰٫۱
۰٫۰۲
۷
محدوده نقطه جوش
۱۲۵ – ۱۱۷
۱۲۰٫۵ – ۱۱۸
 • قابل توجه است که ا ین ترکیب آلی به شدت خطرناک می باشد و می تواند به سرعت باعث آتش سوزی بشود. در نتیجه لازم به توجه است که این ماده در بشکه ها و مخزن های مخصوص حفظ و نگهداری و حمل بشود و باید  در دمای پایین و در شرایط خنک نگهداری و ذخیره بشود.
 • همیشه لازم ست که محیط انبارها خشک  بوده و تهویه مناسب داشته باشند.
 • به یاد داشته باشید که در کنار منبع های تولید کننده ی گرما و حرارت، بشکههای دارای این ترکیب نباید  قرار داده بشوند.
 • همچنین این ماده ی شیمیایی دارای سمیت و اشتعال پذیری بسیار بالایی است.
 • در هنگام کار با این ماده ی شیمیایی از دستکش، ماسک و عینک استفاده بشود.

اسپیناس شیمی

مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی،اسید سیتریک، اسانس و تگزاپون صدفی، پارافین صنعتی

شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...