مقاله ها


ترکیب روغن نارگیل و روغن کرچک برای مو

روغن کرچک بی‌نظیرترین روغن گیاهی است که به رنگ مایل به زرد کمرنگ وجود دارد. این روغن از اسیدهای چرب و کمی گلیسیرید تشکیل می‌شود. امروزه از روغن کرچک و حتی مشتقات آن برای تهیه بسیاری از مواد و محصولات مختلف استفاده می‌کنند. ارزش غذایی این روغن بسیار زیاد است به ویژه اینکه اگر با کیفیت عالی و اصل آن را تهیه کرده باشید. حال روغن نارگیل نیز به همان اندازه روغن کرچک ارزش و اهمیت بسیار زیادی دارد.

تفاوت بین روغن کرچک و روغن نارگیل

تفاوت بین روغن کرچک و روغن نارگیل

تفاوت بین روغن کرچک و روغن نارگیل اساساً در منبع استخراج و کاربردهایشان  واضح می‌شود. روغن کرچک از دانه یا میوه گیاه کرچک به دست می‌آید و به  عنوان یک روغن آشپزی با ویژگی‌هایی چون غنی بودن از اسیدهای چرب و ترانس  برای سرخ کردن و پخت مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مقابل، روغن  نارگیل از گوشت نارگیل استخراج می‌شود و با طعم و بوی ملایم نارگیل، به  عنوان یک افزودنی طعم در آشپزی و در مراقبت از پوست به دلیل خواص  مرطوب‌کننده و نرم‌کننده مشهور است.

فرق روغن کرچک اصل با تقلبی

فرق روغن کرچک اصل با تقلبی

مهمترین فرق روغن کرچک اصل با تقلبی در  رقیق بودن آن است. اگر این روغن را لمس کنید بدون شک متوجه می‌شوید که  روغن کرچک اصل کاملاً صاف خواهد بود. بسیاری از تولید کنندگان محصولات آرایشی،  دارویی و حتی مواد شوینده از روغن کرچک در محصولات خود استفاده می‌کنند.  حتی بسیاری از افراد نیز این روغن را به صورت خالص و کاملاً طبیعی برای  بهبود برخی از مشکلات پوست و مو مورد استفاده قرار می‌دهند. قطعاً  تاثیرگذاری این روغن برای زمانی است که کیفیت مطلوبی داشته باشد. پس برای  کاربران اهمیت دارد که به روغن اصل و خالص در بازار دسترسی پیدا کنند. هم  اکنون جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فرق روغن کرچک اصل با تقلبی با ما  همراه شوید.

خرید عمده روغن کرچک

خرید عمده روغن کرچک

هم  اکنون روغن‌های گیاهی بسیار زیادی به دلیل فواید دارویی محبوبیت پیدا  کرده‌اند. اگرچه محصولات شیمیایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برخی از  بیماری‌ها را برطرف می‌سازند اما بدون شک به مرور معایب و تاثیرات منفی نیز  به جای خواهند گذاشت. از این رو بسیاری از افراد به دنبال محصولات گیاهی و  کاملاً ارگانیک برای برطرف ساختن برخی از مشکلات خود هستند. امروزه  روغن‌های گیاهی با خواص متعدد برای برخی از بیماری‌ها ارزش بسیار زیادی  پیدا کرده‌اند. روغن کرچک یکی  از روغن‌های محبوب و پرطرفدار در بازار محسوب می‌شود. اگر قصد خرید عمده  روغن کرچک دارید، بد نیست در رابطه با این نوع روغن نیز اطلاعاتی به دست  بیاورید.

خرید عمده روغن نارگیل

خرید عمده روغن نارگیل

بسیاری  از افراد طرفدار محصولات شیمیایی نیستند از این رو از روغن مرکبات، گیاهان  و حتی گل‌ها را برای درمان برخی از بیماری‌ها استفاده می‌کنند. چه بسا  اینکه برخی از انواع روغن‌ها همانند روغن نارگیل رایحه  فوق العاده مطبوعی دارند. بدون شک شما هم درباره خاصیت روغن نارگیل برای  پوست، مو و زیبایی آشنا هستید. هم اکنون روغن نارگیل به همراه اسانس نارگیل یکی  از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین روغن‌های طبیعی است که برای درمان بسیاری از  بیماری‌های پوست و مو از آن استفاده می‌شود. اگر قصد خرید عمده روغن نارگیل  دارید، بهتر است با ما همراه باشید.

خرید عمده مواد اولیه رنگ و رزین

خرید عمده مواد اولیه رنگ و رزین

انواع مواد اولیه رنگ و  رزین ها کدامند؟ آیا برای مواد اولیه که در تولید رنگ و رزین ها استفاده  می شود، آشنا هستید؟ این رنگ ها چگونه انتخاب و استفاده می شوند؟ در صورت  خرید عمده مواد اولیه رنگ و رزین موضوعی که در وهله اول اهمیت پیدا می‌  کند، شناخت این رنگ ها و مواد شیمیایی و انتخاب کردن انواع مناسب آن است،  چون این مواد بسیار مختلف هستند و ترکیب آن ها محصولات مختلفی را به دست می  دهد.

خرید عمده مواد شیمیایی

خرید عمده مواد شیمیایی

مواد اولیه شیمیایی مختلف  کدامند؟ از این مواد چه استفاده هایی می شود؟ چگونه می توان انواع مواد  شیمیایی را به عنوان ماده اولیه تولیدات خریداری کرد؟ برای خرید عمده مواد  شیمیایی این مواد را باید از مکان ها و شرکت های خریداری کرد که تضمین کالا  برخی از خدمات پس از فروش را برای آن ارائه می‌ کنند، به بیان دیگر یعنی  به طور کلی می توان به آن ها اعتماد کرد، چون مواد شیمیایی از حساسیت زیادی  برخوردار هستند و برای خرید عمده مواد شیمیایی نیز مهم است.

خرید عمده مواد اولیه غذایی

خرید عمده مواد اولیه غذایی

برای  خرید عمده مواد اولیه غذایی چون،این مواد مختلف و گسترده  هستند. ابتدا باید بتوانیم نوع  مورد نظر و مناسب را بشناسیم و با کاربردهای  تمامی آن آشنایی داشته باشیم.  سپس اقدام به خرید کنیم.

اسانس ریکا پریل

اسانس ریکا پریل

ریکا پریل یکی از پر طرفدار ترین برند های ریکا یا مایع ظرفشویی در ایران  است و بسیاری از افراد آن را به عنوان نمونه ی با کیفیت ترین ریکا می  شناسند. اسانس ریکا پریل همان عصاره ای است که موجب ایجاد عطر و بوی خاص  این ریکا می گردد.