اسانس ها یا عطر مایه ساخته شده از روغنه ای اساسی و ترکیبات معطر میباشند. در حالت  کلی این ماده یک محلول الکل با روغن بوده است. جالب توجه است که کلمه ی  اسانس فقط برای روغن های تقطیر شده یا استخراج شده استفاده می شود. در  صورتی که عصاره گیری به شیوه ی تـقطیر صورت نگیرد این کار به وسیله ی روغن  های جاذب ادامه می یابد. اسانس ها جزو مواد اولیه آرایشی و بهداشتی و مواد اولیه غذایی و حتی مواد اولیه شیمیایی صنعتی به حساب می آیند. اسپیناس شیمی مرکز خرید عمده اسانس است که شما می توانید برای خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اسانس  با روش های متفاوتی همچون: استخراج کردن همراه با فشار سرد، استخراج کردن  همراه با حلال، تقطیر، تقطیر در خلا با مایکروویو، خیساندن در روغن و در  نهایت استخراج کردن با روغن های جاذب تشکیل میشود. ماده اصلی اسانس نوعی ماده ی آلی با عنوان تام ترپن که در طبیعت وجود دارد، میباشد. برای خرید عمده اسانس در تهران تماس بگیرید. ما در اسپیناس شیمی ارائه دهنده انواع اساس عطر و دیگر اسانس های خوراکی هستیم.

خرید عمده اسانس در تهران

به طور معمول برای خرید عمده اسانس در تهران لازم است ارزان ترین فروشگاه و به صرفه ترین قیمت را برای خرید خود انتخاب نمایید. فروشگاه اینترنتی اسپیناس شیمی یک فروشگاه اینترنتی مطمئن و باکیفیت بوده که تمامی اسانس های این فروشگاه را میتوانید شما مستقیما از خود تولید کننده و بدون واسطه به صورت عمده خریداری کنید. 

اسانس های موجود در عطاری ها به دلیل داشتن برخی خواص درمانی کاربرد های بسیاری دارد. لازم به گفتن است که در زمانی که، مواد گوناگونی با اسانس ها ترکیب شوند این ماده تولید می شود مثل اسانس گل سرخ، پرتقال، گل محمدی و… . اسانس ها کاربرد بسیاری در صنایع غذایی دارد. خرید عمده اسانس بیشتر برای قهوه ، انواع چای، انواع کیک و کلوچه، انواع شیرینی و شکلات، انواع لبنیات، انواع توتون و تنباکو کاربرد دارد. 

انواع اسانس شامل موارد زیر میباشد:

  • اسانس محلول در آب
  • اسانس محلول در روغن
  • اسانس محلول در الکل

خرید عمده اسانس عطر

عطر یکی از پرفروش‌ترین محصولاتی است که در رایحه‌های مختلفی عرضه می‌شود. برای تولید عطر از اسانس‌های مختلفی استفاده می‌کنند؛ اما اسانس عطر چیست؟ اسانس همان ترکیبات خوشبو فرار و مایع است که منشا طبیعی دارد و معمولاً روغنی نیستند. تمامی انواع اسانس‌ها معمولاً دارای رایحه مطبوعی می‌باشند و به همین منظور در طعم دهنده‌های مواد غذایی نیز از آنها می‌توان استفاده کرد. 

اسانس را به روش‌های پرس سرد یا تقطیر می‌توان استخراج نمود و اصلی‌ترین ماده تشکیل دهنده عطر می‌باشد. معمولا اسانس‌ها منشا طبیعی دارند و از حیوانات و گیاهان آنها را تولید می‌کنند اما اسانس‌های مصنوعی در کارخانه‌ها و با کمک ترکیبات شیمیایی خاصی به تولید می‌رسند. برای رقیق کردن چنین ترکیباتی از الکل نیز استفاده می‌کنند و به همین منظور همیشه توصیه می‌شود تا عطر را روی پوست خود نپاشید. یکی از نکات مهم، خرید عمده اسانس عطر است.

این خرید عمده اسانس عطر برای شرکت‌های تولید کننده عطر یا برخی از مواد غذایی انجام می‌شود. از نکات مهم خرید، توجه به حجم خرید است و شما ابتدا باید مشخص کنید که چه مقدار اسانس را لازم دارید. اسانس‌های بسیار مختلفی نیز به صورت طبیعی و مصنوعی توسط مراکز مختلف توزیع می‌شود، پس انتخاب کنید که چه نوع اسانسی را می‌خواهید تهیه کنید. 

این اسانس‌ها به دو روش طبیعی و یا مصنوعی به دست می‌آیند؛ پس قطعاً این پارامتر روی قیمت اسانس عطر تاثیر می‌گذارد. برای هر یک از انواع عطرها نیز باید از اسانس‌های مختلفی استفاده کرد. اسانس‌ها با درصدهای مختلفی عرضه می‌شوند و باید بدانید چه نوع عطری به اسانس چند درصد نیاز دارد. نوع اسانس به ماندگاری عطر نیز تاثیر می‌گذارد؛ پس این‌ها تماماً پارامترهایی هستند که هنگام خرید اسانس باید به آنها توجه کرد. اسپیناس شیمی جهت توزیع بهترین انواع اسانس عطر پاسخگوی شما مشتریان عزیز است.

بازار فروش اسانس در تهران

بازار فروش اسانس در تهران هم اکنون به صورت اینترنتی نیز سفارش می‌پذیرد. در این مراکز انواع و اقسام اسانس‌ها را با درصدهای مختلف و با رایحه‌های متنوع می‌توان تهیه کنید. اینترنتی شدن خرید اسانس باعث شده تا به قیمت مقرون به صرفه آن نیز دسترسی پیدا کنید. 

اهمیت خرید اسانس، به کاربرد بسیار بالای آن برای تولید انواع عطر مردانه و زنانه و همچنین در صنعت غذا است. اسانس را می‌توان به عنوان اصلی‌ترین ترکیب انواع عطر در عطرسازی برشمرد که انواع مختلفی دارد. در واقع اسانس‌ها به صورت خوراکی و غیر خوراکی تولید می‌شوند. اسانس‌های عطر خود شامل چند دسته هستند و در صنعت تولید انواع ضدعفونی کننده، محصولات بهداشتی یا آرایشی و پاک کننده‌ها آنها را به کار می‌برند.

 میزان استفاده از اسانس برای هر حوزه و هر صنعتی متفاوت است و از اسانس‌هایی با درصدهای مختلف باید استفاده کرد.

چنانچه درصد استفاده از اسانس بر اساس استانداردها باشد، ماندگاری عطر شما بیشتر می‌شود. معمولاً  اسانس را با رایحه‌های میوه، مرکبات و یا گل تولید می‌کنند. برای خرید از بازار فروش اسانس در تهران و هر مجموعه‌ای، شما نیاز دارید تا ابتدا اطلاعاتی در رابطه با این ماده به دست بیاورید. در نتیجه نوبت به آن می‌رسد تا در رابطه با مرکز فروش یا بازار فروش اسانس در تهران نیز اطلاعاتی کسب کنید. 

ما به دنبال معتبرترین فروشندگانی هستیم که محصولاتی با قیمت مقرون به صرفه را به روش آنلاین به فروش می‌رسانند. البته سطح کیفیت نیز برای ما بسیار ارزشمند است و از این رو خرید خود را به صورت مستقیم از این بازار بزرگ انجام می‌دهیم. به دلیل تنوع بسیار بالای محصولات مجموعه اسپیناس شیمی، این شرکت بزرگ به عنوان بازار فروش اسانس در تهران شناخته می‌شود. تنوع زیادی از انواع محصولات این مجموعه را به روش اینترنتی و با کمترین قیمت تهیه می‌کنید.

مرکز فروش اسانس عطر در تهران

اگر به دنبال با کیفیت‌ترین اسانس عطر در تهران هستید، می‌توانید به بزرگترین بازار تهران مراجعه کنید. در معتبرترین مرکز فروش اسانس عطر در تهران شما به حجم وسیعی از انواع اسانس‌های مختلف با درصدهای متنوع دسترسی دارید.

 این دسترسی شما به صورت اینترنتی راحت‌تر است و همچنین باعث حذف واسطه‌ها می‌شوید. در واقع در چنین مراکزی تنوعی از انواع اسانس برای شما وجود دارد و قبل از خرید نیز می‌توانید اطلاعات کاملی در رابطه با آنها کسب کنید. اسانس به عنوان مهم‌ترین ماده به کارگیری در عطر است که در رایحه‌های مختلفی به تولید می‌رسد.

 قیمت اسانس به خودی خود پایین است اما در رایحه‌های مختلف این قیمت تفاوت دارد. اگر اقدام به خرید عمده کنید و یا به یک مجموعه معتبر مراجعه داشته باشید، قطعاً هم به کیفیت مطلوب اسانس و هم به قیمت‌های ارزان دسترسی خواهید داشت. اسانس به ماندگاری عطر کمک می‌کند و به دو صورت تولید می‌شود.

معمولاً اسانس‌های طبیعی از حیوانات و گیاهان هستند اما اسانس‌های مصنوعی توسط کارخانه‌های مختلفی به تولید می‌رسند. هدف ما خرید انواع اسانس به تناسب نوع کاربرد است. شما باید قبل از خرید با ماندگاری و کیفیت اسانس آشنا شوید و در نتیجه حجم خرید خود را مشخص کنید. 

مرکز فروش اسانس عطر در تهران به عنوان بی‌نظیرترین مجموعه تخصصی است که انواع اسانس را در گریدهای خوراکی و غیر خوراکی با کمترین قیمت به فروش می‌رساند. تمامی محصولات این مجموعه به دلیل کیفیت بالا، ماندگاری زیادی دارند؛ همچنین مقرون به صرفه بودن قیمت نیز باعث جلب توجه مشتریان می‌شود.

 اسپیناس شیمی بزرگترین و معتبرترین مجموعه توزیع کننده انواع اسانس و مواد اولیه تولید عطر است. کارشناسان مجموعه اسپیناس شیمی در طول شبانه روز پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز هستند.

خرید اسانس عطر عمده

قبل از اینکه اقدام به خرید اسانس عطر عمده کنید، ابتدا باید بدانید اسانس چه کاربردی دارد. اسانس عطر اولین ماده تولید عطر محسوب می‌شود و برای تولید انواع عطر نیز از اسانس‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد. در واقع بدون اسانس امکان تولید عطر با ماندگاری وجود ندارد. 

اسانس‌ها روغن‌های معطر طبیعی هستند که به عنوان یک ماده خوشبو و نگهدارنده در غلظت‌های مختلفی از آنها استفاده می‌شود. عطرهای خالص معمولاً دارای ۹۰ درصد اسانس هستند و به همین منظور ماندگاری آنها بهتر و بالاتر است. در واقع درصد اسانس باعث تقسیم بندی آن می‌شود و اسانس‌ها را با درصد‌های مختلف برای کاربردهای متنوع استفاده می‌کنند. با توجه به حجم فروش بسیار بالای عطر، تولید آن نیز روز به روز افزایش می‌یابد و این افزایش تولید عطر باعث افزایش به کارگیری اسانس نیز می‌شود.

قطعاً که همه شما در کیف خود یک عطر خوشبو با ماندگاری بالا دارید، حتی به هنگام خرید به ماندگاری عطر نیز توجه می‌کنید. این ماندگاری و سطح کیفیت عطر به میزان اسانس و درصد اسانس به کارگیری برای تولید آن بستگی دارد. این ماده پایه ساخت انواع عطر به روش طبیعی و مصنوعی است و تمامی انواع عطرها دارای یک نوع اسانس مخصوصی هستند. 

قطعا شرکت‌های تولید کننده انواع عطر، اسانس را به صورت عمده تهیه می‌کنند. در واقع خرید اسانس عطر عمده با حجم بالا، باعث مقرون به صرفه بودن قیمت‌ها نیز می‌شود. هر چقدر حجم خرید بیشتر باشد قطعاً قیمت‌ها نیز مقرون به صرفه‌تر است. اما نوع مرکز فروشی که از آن اقدام به خرید اسانس عطر می‌کنید نیز مهم می باشد، از این رو اسپیناس شیمی شهرت بسیار زیادی دارد. تمامی محصولات مجموعه اسپیناس شیمی با کیفیت عالی و قیمت‌های زیر بازار عرضه می‌شوند.

قیمت اسانس عطر لیتری

اسانس عطر به صورت‌های مختلفی عرضه می‌شود و معمولاً بیشترین سطح فروش را به صورت لیتری دارد. قطعاً افرادی که قصد خرید اسانس عطر لیتری دارند، می‌خواهند بدانند قیمت اسانس عطر لیتری چند است. ابتدا باید بدانید اسانس به عنوان یک ماده کاربردی برای تولید انواع عطر محسوب می‌شود. 

به کارگیری اسانس، ماندگاری عطرهای شما را به شدت افزایش پیدا می‌دهد. معمولا اسانس‌ها دارای قیمت مقرون به صرفه‌ای هستند؛ اما به کارگیری درصد بالایی از اسانس برای تولید عطر باعث ماندگاری بیشتر آن و در نتیجه افزایش قیمت عطر می‌شود. 

بد نیست بدانید اسانس‌ها به صورت درصدی هستند و بر این اساس قیمت آنها نیز با یکدیگر تفاوت دارد. سطح کیفیت اسانس خریداری شده نیز بسیار مورد توجه است و از این رو برای دسترسی به کیفیت‌های مطلوب معمولاً از مراکز شناخته شده‌ای چون اسپیناس شیمی خرید خود را انجام می‌دهیم. اسانس‌ها را به دو روش مختلف تولید می‌کنند.

قطعاً این روش تولید نیز تعیین کننده قیمت آنها خواهد بود. اسانس در دو نوع طبیعی و مصنوعی وجود دارد و معمولاً اسانس‌های طبیعی منشأ گیاهی و حیوانی دارند و قطعاً قیمت آنها نیز متفاوت خواهد بود. 

از چه مجموعه‌ای قصد خرید دارید. اکنون که اسپیناس شیمی را انتخاب کرده‌اید، باید بدانید که در این مجموعه معتبر تمامی اسانس‌های آن با قیمت کاملاً اقتصادی توزیع می‌شوند. اکنون باید بدانید که چند لیتر اسانس نیاز دارید. اگر جزو مراکز تولیدی انواع اسانس هستید، پس قطعاً حجم خرید شما نیز بیشتر است.

 حتی اگر قصد خرید لیتری داشته باشید؛ هر لیتر از انواع اسانس بر اساس سطح کیفیت، میزان غلظت، روش تولید و حتی برند دارای قیمت‌های متفاوتی است. در مجموعه اسپیناس شیمی به تنوعی از انواع اسانس‌های این مجموعه معتبر دسترسی پیدا می‌کنید. قبل از خرید در صورت تماس با کارشناسان مجموعه اسپیناس شیمی، می‌توانید از قیمت‌های این مجموعه نیز آگاه شوید.

چرا خرید عمده اسانس

ازجمله کاربرد های مهم خرید عمده اسانس عبارت است از:

  • از کاربرد های مهم خرید عمده اسانس ها در مواد غذایی به عنوان یک افزودنی های مجازی می باشد. به این صورت که اضافه کردن چند قطره از آن ها باعث مزه و طعم خاصی را به کیک،دسرها و فرم گرفتن خامه میشوند.
  • اسانس ها در صنعت عطر سازی نقش مهمی دارد.
  • این ترکیبات روغنی در صنعت دارویی کاربرد مهمی دارد.
  • جالب توجه است که از اسانس به عنوان یک ضد عفونی کننده، ضد تشنج ، ضد تورم و التهاب، خلط آور، ضد قارچ، ضد باکتری، محرک، مسکن دندان، ضد خارش، محرک دستگاه گوارش و ضد رماتیسم کاربرد بسیاری دارد.
  • اسانس ها برای تهویه هوای خانه و ادارات و همچنین تمامی مکان های عمومی استفاده می شود.
  • یکی از کاربرد های مهم اسانس استفاده در ماساژ درمانی برای باز شدن اسپاسم عضلانی میباشد.
  • اسانس برای ایجاد، اصلاح، باعث شدید تر شدن طعم غذا و همچنین پوشاندن طعم های نامطلوب به مواد غذایی اضافه می گردد.

ترکیبات موجود در اسانس چیست؟

جالب است برای خرید عمده اسانس بدانید که اسانس ها، ساخته شده از ترکیبات پیچیده ای بوده است و از لحاظ ترکیبات شیمیایی با یک دیگر تفاوت هایی دارند و میتوان گفت از انواع ترکیبات آلی همچون هیدروکربن ها، الکل ها، اترها، استرها، کتون ها، اکسیدهاو‌..به وجود می آید. همانطور که بالاتر گفتیم بیشترین اسانس ها را نرپن شامل شده است. به صورت کلی بیشترین اسانس ها تشکیل شده از منوترپن ها، سزکوئی ترپنوئیدها وهمچنین سزکوئی پرپن ها بوده است و دارای نقطه جوش پایینی هستند.

از جمله عوامل تاثیر گذار بر کیفیت خرید عمده اسانس میتوان گفت در حالت کلی در آب و هوای گرم برعکس هوای سرد ، گیاهان غنی از مواد موثره می باشند که منجر به تولید کردن عطر مایه ی زیاد تری میشود. اضافه بر این رشد گیاه در شرایط طبیعی و نر مال منجر به تولید بیشترین مواد موثره و مرغوب ترین ترکیبات می گردد. همچنین اکثر گونه های گیاهی در مجاورت نور منجر به رشد کردن غدد مترشحه بیشتر و در نتیجه اسانس بیشتر میشود.

جالب توجه است برای ساخته شدن عـطر لازم است که مواد شیمیایی معطر همچون به کار رود. وظیفه ی متصل کردن عطر ها با ثابت کننده ها بوده است برخی از این مواد شامل: بلسان (درخت گل حنا)، عنـبر سائـل و شیره غـدد بـودار آهـوی مشک (نــوع غلیظ آن بدبو بوده اما در محلول الکل به عـنـوان عـامـل نگهدارنده کاربرد دارد). میـزان الکل افزوده بستگی به نوع عـطر دارد.

قیمت عمده اسانس در تهران

جالب توجه است بیشترین خرید عمده اسانس به صورت استفاده کننده های اسانس صنعتی در صنعت شرکت­ها و کارخانه های عطرسازی می باشد که به دلیل به وجود آوردن رایحه­ ای ملایم، عطرمایه را با یک ترکیب روغنی مخلوط کرده و در شیشه ­های متفاوت حفظ و نگهداری می­کنند. 

دقت کنید که اسانس صنعتی فقط در صنعت عطرسازی محدود نمی­گردد و این ماده در تهیه ­ی محصولات گوناگونی از جمله شوینده ­ها، صابون­ها و در بعضی از موارد در تولید پلاستیک­ ها استفاده ی بسیاری می شود. این نکته را در نظر بگیرید که به کار بردن عصاره­ های صنعتی به جای اسانس­های خوراکی منجر به آسیب دیدن کبد و کلیه­ ها، و همچنین در بعضی از افراد منجر به مسمومیت شدید در افراد میگردد.

نکات خرید عمده اسانس چیست؟

به طور عمده بیشترین حساسیت های اسانس روغنی، حساسیت های پوستی بوده است. همچنین میتوان گفت که سردرد هم یکی از بیشترین عوارض جانبی انوع اسانس ها میباشند. همینطور یکی دیگر از مضرات اسانس های روغنی این بوده که آنها بر هورمون ها و باکتری های وجود در روده اثر می گذارد.

از جمله نکات مهم خرید عمده اسانس اینست که: به شما توصیه میشود که این ماده را در ظروف پلاستیکی نگهداری نکنید. استفاده ی اسانس های روغنی برای کودکان و خانم های باردار به هیچ عنوان توصیه نمی شود. 

لازم به گفتن است که مضرات خرید عمده اسانس های خوراکی به این معنی نمیباشد که آنها را مصرف نکنید. برعکس شما میتوانید با استفاده ی مناسب و اصولی از اسانس های خوراکی مضرات اسانس خوراکی را زیر پوشش خود قرار بدهید. قابل توجه است که روش استفاده کردن از اسانس خوراکی بسیارحائز اهمیت میباشد.

فروش عمده اسانس در تهران

جالب توجه است که فروشگاه اینترنتی اسپیناس شیمی از دیر باز یکی از عرضه کنندگان برای فروش عمده اسانس در ایران بوده است. شما عزیزان می توانید برای خرید عمده اسانس، بهترین و مرغوب ترین اسانس را با بهترین قیمت موجود در بازار از این فروشگاه تهیه فرمایید. 

لازم به گفتن است که شما عزیزان برای استعلام قیمت می توانید از طریق راه های تماسی موجود در سایت که در بالا و پایین صفحه وجود دارد هرچه سریعتر با کارشناسان این سایت تماس حاصل فرمایید. فروشگاه اینترنتی اسپیناس شیمی عرضه کننده مستقیم و بدون واسطه اسانس با بالاترین حد کیفیت و در انواع متفاوت برای مصارف کارخانه ها، فروشندگان عمده و همچنین بسیاری از صادر کنندگان این محصول می باشد.