اسانس مواد شوینده یک ترکیب شیمیایی است که به صورت طبیعی به دست می آید و کاربرد آن به وجود آوردن عطر و بوی خوش در مواد شوینده است. این ترکیب شیمیایی دارای ساختار آلی بوده و مهم ترین تاثیری که دارد، به وجود آوردن حس و حال خوش و بوی تازگی در زمان استفاده از مواد شوینده برای افراد است.

اسانس مواد شوینده با حجم بسیار وسیعی در سر تا سر کشور مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع به جزیی جدا نشدنی از  مواد اولیه شوینده ها تبدیل شده است. این ماده ی شیمیایی در مواد شوینده ی صنعتی، مواد شوینده ی خانگی، نرم کننده ها، لکه بر ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند تا علاوه بر قابلیت پاک کنندگی و ایجاد تمیزی، بوی تازه و خوشی را هنگام استفاده از این مواد در فضا پخش نمایند.

استفاده از اسانس مواد شوینده با کیفیت تر و با رایحه های بهتر نوعی تبلیغات و جذب مشتری محسوب می شود. چرا که اکثر افراد ترجیح می دهند که از مواد شوینده ای استفاده نمایند که خوشبو تر باشند. با توجه به این موضوع خرید اسانس مواد شوینده ی با کیفیت تر و خوش رایحه تر برای صاحبان این صنایع در درجه ی اول اهمیت قرار دارد.

خرید اسانس مواد شوینده

برای خرید اسانس مواد شوینده با کیفیت بالا، رایحه های دلپذیر و قیمت مناسب، لازم است ابتدا یک شرکت تامین کننده  مطمئن و معتبر را شناسایی نمایید. یکی از معتبر ترین این شرکت ها در ایران شرکت اسپیناس شیمی است که نامی آشنا در بین صاحبان صنایع دارد.این شرکت از جمله شرکت های معتبر در زمینه تامین مواد اولیه شیمیایی و غذایی در ایران است.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

اسپیناس شیمی با تیم حرفه ای خود طی تحقیقات بسیار زیادی بهترین و با کیفیت ترین محصولات مورد نیاز صنایع را در سر تا سر نقاط جهان شناسایی نموده و پس از اطمینان از مناسب بودن قیمت آنها، اقدام به خرید و عرضه ی آنها در کشور می نماید.

با توجه به اهمیت بسیار بالای اسانس مواد شوینده برای تهیه ی مواد شوینده ی صنعتی، خانگی و لوازم آرایشی و بهداشتی، خرید و فروش آن بازار پر رونقی دارد. در این میان شرکت های بسیار زیادی هم از نظر کیفیت و هم قیمت محصولات خود به رقابت می پردازند و در این بازار پیدا کردن یک شرکت مطمئن، کار آسانی نیست.

خرید اسانس مواد شوینده از اسپیناس شیمی از دو نظر می تواند خرید مطمئنی برای شما عزیزان باشد. اول اینکه اسپیناس شیمی یک عرضه کننده ی مستقیم محصولات شیمیایی و طبیعی مورد نیاز صنایع است که در نهایت قیمت بسیار مناسبی دارند و دوم اینکه کیفیت محصولات شرکت اسپیناس شیمی به قدری بالا هست که این شرکت محصولات خود را به مدت یکسال ضمانت می نماید.

 دلایل استفاده از اسانس مواد شوینده

اسانس مواد شوینده از چند جهت بسیار مهم است. ابتدا اینکه با توجه به موارد استفاده ی مواد شوینده، برای آنکه خاصیت پاک کنندگی این مواد بالاتر رود استفاده از اسانس ها و رایحه های خوشبو با ایجاد بوی خوش  مورد استفاده قرار می گیرند. ایجاد بوی خوشبو موجب می شود برای شستشوی کثیفی ها سریعتر به نتیجه ی دلخواه دست یابیم.

از طرفی اسانس مواد شوینده در واقع دلایل ایجاد انواع مختلف مواد شوینده هستند و گاهی نیز تبدیل به برند یک تولید کننده می شوند. در صورت نبود اسانس مواد شوینده، این مواد محلول های معمولی هستند که انواع چندان زیادی نخواهند داشت.

در نهایت باید بدانید که مهم ترین دلیل استفاده از اسانس مواد شوینده ، از بین بردن بوی نامطبوعی و بد مواد شوینده است که پس از استفاده ممکن است ایجاد شود. با توجه به این موضوع خرید اسانس مواد شوینده ضروری ترین اقدام برای تولید کنندگان مواد شوینده محسوب می شود.

اسانس مواد شوینده

ویژگی های اسانس های مواد شوینده

اسانس های مواد شوینده به دو شکل طبیعی و شیمیایی تولید می شوند و دارای ساختار های مولکولی متفاوتی هستند و به همین منوال مقدار استفاده ی آن ها نیز در مواد شوینده ی مختلف متفاوت خواهد بود.

اسانس ها و خوشبو کننده های مواد شیمیایی را می توان درانواع رایحه های متفاوت در بازار پیدا کرد. مهم ترین دسته بندی آنها به دو نوع روغن های اساسی و روغن های گیاهی تعلق می گیرد.

در واقع این روغن ها و اسانس ها علاوه بر ایجاد بوی خوش هنگام استفاده از مواد شوینده، موجب افزایش توانایی پاک کنندگی این محصولات نیز می شوند. ممکن است شما نیز بارها نام روغن درخت چای و یا روغن لیمو را هنگام تبلیغات مواد شوینده و آرایشی بهداشتی شنیده باشید، در واقع این روغن ها همان اسانس های مواد شوینده هستند.

این اسانس ها در تولید مواد شوینده ی مختلفی از جمله مایع ظرفشویی، مایع لباسشویی، مایع دستشویی و ... به گونه های مختلفی مورد استفاده واقع می شوند. شکل ظاهری این مواد شوینده مایع بوده و نحوه ی عملکرد اسانس ها به گونه ایست که به محض استفاده شما بوی خوش و مطبوع آن را از چند متری نیز احساس خواهید کرد. برای خریداسانس مواد شوینده ی با کیفیت با ما در واحد فروش اسپیناس شیمی همراه شوید.

کاربرد های اسانس مواد شوینده

همانطور که می دانید مواد شوینده در واقع خاصیت پاک کنندگی و تمیز کنندگی دارند که به همین منظور برای ایجاد افزایش در قدرت پاک کنندگی آنها از اسانس های مواد شوینده استفاده می گردد. کاربرد اساسی اسانس مواد شوینده همانطور که از نام آن پیداست به وجود آوردن رایحه ی خوش در مواد شوینده ی مختلف از جمله صنعتی و خانگی می باشد.

ایجاد رایحه ی خوش علاوه بر ایجاد حس خوب هنگام استفاده از مواد شوینده، می تواند بوی نامطبوعی که مواد شوینده ایجاد می کنند را نیز از بین ببرد.

اسانس های دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آنها استفاده های فراوانی خواهند داشت. اسانس لیمو، درخت چای، رایحه های گل های مختلف، اسانس میوه ها، اسانس لوندر و ... بخشی از انواع مختلف اسانس ها هستند که توسط شرکت های معتبر در کشور عرضه می شوند.

شرکت معتبر اسپیناس شیمی یکی از شرکت های تامین کننده ی انواع مختلف محصولات شیمیایی و طبیعی مورد نیاز صنایع و آزمایشگاه ها است که علاوه بر داشتن انواع مختلف اسانس ها، صدها نمونه ی محصول دیگر را نیز دارا است که شما عزیزان با مراجعه به سایت این شرکت می توانید آنها را مشاهده نمایید.

اسانس مواد شوینده

قیمت اسانس مواد شوینده

قیمت اسانس مواد شوینده را عوامل مختلفی تعیین می کنند که مهم ترین آنها نوع برند و کیفیت محصول است. بسیاری از انواع اسانس های مواد شوینده وارداتی هستند که در این صورت نرخ ارز نیز تاثیر مستقیم بر قیمت این محصولات دارد.

قیمت هیچ محصولی امروزه ثابت نبوده و تغییرات گاهی حتی روزانه خواهند بود. به همین دلیل درج قیمت محصولات در اینجا ممکن نیست. در صورتی که پیش از ثبت سفارش اسانس مواد شوینده می خواهید از آخرین قیمت این محصولات با خبر شوید، می توانید با تیم پشتیبانی شرکت اسپیناس شیمی تماس حاصل بفرمایید.

در صورتی که قصد خرید عمده ی اسانس ها و روغن ها را دارید، می توانید با مشاورین ما در واحد فروش ارتباط برقرار نمایید و محصولات مورد نظرتان را با تخفیفات بسیار ویژه ای خریداری نمایید.

اسانس های شرکت اسپیناس شیمی از بهترین برند های خارجی و داخلی تهیه شده اند که دارای درجه کیفیت عالی هستند. قیمت بسیار مناسب این محصولات از شرکت اسپیناس شیمی به دلیل فروش مستقیم و حذف واسطه هاست. مرغوب ترین اسانس ها و روغن های مواد شوینده را با مناسب ترین قیمت ها از ما بخواهید.

رضایت شما عزیزان از نتیجه ی خرید تان از شرکت اسپیناس شیمی همیشه اولویت کار ما بوده است. در این راستا ما در تمامی مراحل ثبت سفارش کالا، پرداخت قیمت و ... همراه شما عزیزان خواهیم بود.