الکل اتوکسیله مول 2

nonylphenol ethoxylate 2

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

الکل 2-مول اتوکسیله تشکیل شده از اتوکسیلاسیون الکل چرب لوریل-میریستیل میباشد.

جالب است بدانید الکل های اتوکسیله به گروهی از ترکیباتی تعلق داشته که به وسیله ی واکنش دادن الکل  چرب و اکسید اتیلن سنتز می گردد ، بنابراین یک مولکول دو قسمتی  به وجود می آورد.که شامل: یک الکل چرب غنی شده از کربن و قسمت دوم یک زنجیره آب دوست  ، پلی اکسیلن میباشد.

دقت کنید که این ماده یک ساختاری دوگانه از الکل اتوکسیله بوده که دارای یک بخش آبگریز و به دور از  آب همراه با یک جز آب تشکیل شده میباشد، منجر به توانمندی آنها شده تا روغن و آب را با کم شدن انرژی سطحی مربوطه بین آنها مخلوط بشوند و حل گردد. این ویژگی مهم الکل اتوکسیله باعث میشود که یک معنای کلی را به سورفاکتانت ها یا عوامل فعال سطح را بدهد. به صورت کلی الکل اتوکسیله 2 مول بیشتر در تولید کردن اتر سولفات و همینطور سولفوسوکسینات استفاده می شود.

خرید الکل اتوکسیله مول ۲

هم اکنون از طریق روش خرید آنلاین می‌توانید اقدام به خرید الکل اتوکسیله مول ۲ کنید. اما توجه داشته باشید که این انتخاب روش خرید باعث شده تا شما با حذف واسطه‌ها به مقرون به صرفه‌ترین قیمت الکل اتوکسیله مول ۲ دسترسی داشته باشید. از نکات مهم خرید قطعاً بررسی مشخصات و در نتیجه مقایسه قیمت است.

 اما در رابطه با مشخصات و اهمیت کاربرد چنین ترکیباتی چه می‌دانید؟ این ترکیبات شیمیایی از اتوکسیلاسیون، الکل چرب و... تشکیل می‌شود. از این ترکیبات به عنوان ماده اولیه به منظور ساخت سولفوسوکسینات و اتر سولفات استفاده می‌کنند. این ماده در دسته الکل چرب اتوکسیله قرار می‌گیرد و یک نوع سرفکتانت غیر یونی شناخته می‌شود.

در واقع این ترکیبات شیمیایی بر پایه الکل چرب به تولید می‌رسند که بیشتر برای تولید پاک کننده‌ها از آنها می‌توان استفاده کرد. گرید‌های مختلفی از این ماده در بازار وجود دارد اما به طور کلی قدرت تمیز کنندگی آن ها بالا است.

این مواد پایداری بسیار عالی در آب بسیار سخت دارند، همچنین پایداری شیمیایی آنها نیز در بازه وسیعی از ph بالا می‌باشد. الکل اتوکسیله مول ۲ را از مواد اولیه طبیعی و تجدید ناپذیر تولید کرده‌اند. این ویژگی باعث شده تا برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، شوینده‌ها و پاک کننده‌ها بتوان از آن استفاده کرد.

 این ماده از واکنش الکل چرب و اتیل اکساید نیز به وجود می‌آید. توجه داشته باشید که گریدهای متنوع چنین موادی دارای درصد خلوص متفاوتی نیست هستند. خاصیت مرطوب کنندگی ماده روی پارچه بسیار قدرتمند است به همین سبب برای تولید مواد شوینده از آنها بیشتر استفاده می‌کنند. توجه داشته باشید که خاصیت کف کنندگی بالایی نیز دارد.

 اگر به قسمت برچسب پودر لباسشویی، قرص لباسشویی، مایع لباسشویی، پاک کننده‌های بهداشتی حمام، ظرفشویی چند منظوره، تولیدات بهداشتی و پاک کننده‌های وسایل نقلیه دقت کرده باشید، نام الکل اتوکسیله مول ۲ را خواهید دید. اکنون اگر قصد خرید عمده الکل اتوکسیله مول ۲ دارید، می‌توانید همین حالا سفارش خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ثبت نمایید.

قیمت الکل اتوکسیله مول ۲

قطعاً شما هم به دنبال اطلاع از قیمت الکل اتوکسیله مول ۲ هستید. این محصولات به صورت مایع توزیع می‌شوند و معمولاً در ظروفی با ابعاد یا حجم‌های مختلف آنها را تهیه می‌کنیم. اگر قصد خرید عمده الکل اتوکسیله مول ۲ نیز داشته باشید که قطعاً حجم خرید شما بیشتر افزایش می‌یابد.

چنین موادی در دسته‌بندی محصولات آرایشی بهداشتی، شوینده‌های خانگی، مواد اولیه چسب، شوینده صنعتی و حلال‌ شیمیایی قرار می‌گیرند. این حجم از کاربرد قطعاً باعث شده تا الکل اتوکسیله مول ۲ در بازار با استقبال زیادی مواجه باشد.

 کاربرد و اهمیت کارایی این ماده بیشتر از قیمت الکل اتوکسیله مول ۲ خواهد بود، پس می‌توان به این نکته پی برد که این مواد در صنایع مختلف نقش مهمی ایفا می‌کند. البته بد نیست بدانید که به عنوان ماده اولیه تولید اتر سولفات و سولفوسوکسینات نیز محسوب می‌شود. اما غلظت این مایع چقدر است؟ در چه دمایی ذوب می‌شود؟

نقطه جوش این ماده چند است و در چه بسته‌بندی‌هایی می‌توان آن را تهیه کرد؟ قطعاً که تمامی پارامترها روی قیمت الکل اتوکسیله مول ۲ تاثیرگذار خواهند بود. این ترکیب شیمیایی به صورت مایع و با چگالی ۰.۸۸۳ سانتیگراد توزیع می‌شود.

حال اینکه وزن مولکولی آن ۲۸۴ است و با ویسکوزیته ۹ می ‌توانید از آن استفاده کنید. بسته‌بندی محصول در ظروف مختلف نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. استفاده از بطری یا بشکه‌های مختلف برای توزیع این ترکیب شیمیایی قیمت را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

اما می‌دانید که همین کیفیت بسته‌بندی نیز به طول عمر و کیفیت ماده تاثیر می گذارد؟ همین حالا می‌توانید از شرکت اسپیناس شیمی در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفارش خرید خود را بدون هیچ دغدغه‌ای ثبت کنید. نگران دسترسی به قیمت‌های مقرون به صرفه نباشید چرا که شما مستقیماً از درب شرکت به قیمت تولیدی محصولات با کیفیت و اصل این مجموعه دسترسی دارید.

ویژگی الکل اتوکسیله مول ۲

ویژگیهای دیگر این ماده شامل موارد زیر میباشد.

  • این ترکیبات دارای ظاهری گوناگون بوده میتوانند هم جامد باشند هم مایع.
  • جالب توجه است که لوریل الکل خام دارای جرم مولکولی متوسط 200 گرم بر مول میباشد.
  • در دمای اتاق دارای ویسکوزیته ی غلیظی بوده است و باعث میشود این ماده به دست بچسبد.
  • این ماده ها دارای مزیت هایی همچون تمیز کنندگی و مرطوب کنندگی میباشد.

یکی از نکته مهم و قابل توجه این بوده که عددهایی که پس از اسم KELA می آید، نشان‌دهنده تعداد متوسط واحدهای اتیلن اکساید درمولکول‌های مخلوط بوده است. برای نمونه KELA-۲ یعنی مولکول الکل چربی که به شکل میانگین با ۲مولکول  اتیلن اکساید واکنش میدهد.

کاربرد الکل اتوکسیله مول ۲

  • این ماده شیمیایی درصنایع متفاوتی همچون صنایع غذایی،شوینده، آرایشی و بهداشتی، دارویی، رنگ و رزین و چسب کاربردهای ویژه ای داشته است.
  • یکی از کاربردی ترین خاصیت ها و ویژگی های سورفکتانت هایی این ترکیب شیمیایی داشتن توانایی و قابلیت آن جهت کم کردن کشش سطحی آب بوده است. جالب توجه است که لوریل الکل های اتوکسیله برای کم کردن کشش سطحی دارای قابلیت بسیار خوبی بوده حتی در غلظت های پایین داشته است.
  • این ترکیب شیمیایی در صنعت آرایشی و بهداشتی نقش مهمی دارد.
  • همچنین در صنایع شیمیایی و صنعت خودرو استفاده بسیاری می شود.
  • از جمله کاربرد های این ترکیب شیمیایی این میباشد که، الکل ۲-مول اتوکسیله به اسم یک ماده اولیه برای تهیه کردن اترسولفات و سولفوسوکسینات مورد استفاده قرار میگیرد.

از جمله انواع پلی گلایکول اتر میتوانیم به لوریل میریستیل الکل اتوکسیله اشاره کنیم، همچنین این ماده شیمیایی یک سورفاکتانت غیریونی هم میباشد. این ترکیبات دارای تعداد از گروه های اتیلن اکساید وصل شده به زنجیر کربنی گوناگون میباشند. به طور کلی تمام الکل  های اتوکسیلاسیون مخلوطی بوده اند که دارای اسامی تجاری kela میباشند.

قابل توجه است که این ماده شیمیایی منجر به تحریک شدن پوست و چشم میشود و همچنین بلعیدن این ترکیب خطرناک بوده است. همینطور لازم به توجه است که این ترکیب برای آبزیان هم خطرناک است. لازم است در هنگام کار با این ماده از ماسک، دستکش و همینطور عینک استفاده بفرمایید.

اسپیناس شیمی

مرجع فروش مواد اولیه شیمیایی، حلال ویژه، سیلیکون امولشن، لورامید

شما می‌توانید لیست مواد شیمیایی موجود را از وبسایت استعلام بگیرید.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره میتوانید با کارشناس مربوطه 09129495344 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...